Hızlı başlamışlardı! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ilişkisi şöhretin yükünü taşıyamadı

Yalı Çapkını'ın başrolleri Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu dizideki aşklarını gerçek hayata da taşıyarak hayranlarını şok etmişti. Ancak hızlı başlayan çiftin sonu hüzün oldu.

Hızlı başlamışlardı! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ilişkisi şöhretin yükünü taşıyamadı
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 00:54

Star TV'nin fenomen dizisi Yalı Çapkını'nın başrolleri Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in denizde dudak dudağa çekildiği pozlarının magazin basınında yer almasının ardından ikilinin attığı her adım olay olmuştu. Ancak bugün basında yer alan haberlere göre ilişkilerine hızlı başlayan çift yazı çıkaramadı. İddiaya göre, dizinin bir dargın bir barışık çifti gerçek hayatta ayrıldı.

maxresdefault-001.jpg

ARFA SARAÇOĞLU VE MERT RAMAZAN DEMİR İLİŞKİSİ ŞÖHRET ALTINDA EZİLDİ 

Mynet.com'da yer alan habere göre; Yalı Çapkını dizisinde oynadıkları Ferit Korhan ile Seyran Korhan karakterleri ile tanınan Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu sık sık aşk iddialarıyla gündeme geliyordu. Dizideki senaryo aşkını gerçek hayata da taşıyan Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir aşk iddialarını defalarca kez yalanladıktan sonra dudak dudağa yakalandı.

Herkesi şaşırtan aşk haberi sonrası ikili yurt dışına tatile çıkmıştı. Tatil sonrası ise ikili sessizliğe büründü. Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu aşk sorularına da yanıt vermedi.

Şimdi ise 2. Sayfa'da yer alan iddia gündeme bomba gibi düştü. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir aşkı bitti. Sette başlayan arkadaşlıkları bu yaz aşka dönüşen çift, kısa süren flörtün ardından ayrılık kararı aldı.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan