İrem Derici en büyük hayalini açıkladı; Pavyon şarkıcısını oynamak istiyorum!

Yasemin Şefik’in ‘Uyduruk Sonlar’ isimli talk show programına konuk olan İrem Derici seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatırken Kanal D ekranlarında yayımlanan Yılmaz Erdoğan'ın İnci Taneleri dizisine de göndermede bulundu

İrem Derici en büyük hayalini açıkladı; Pavyon şarkıcısını oynamak istiyorum!
Yayınlanma Tarihi : 04 Nisan 2024 22:41

Yasemin Şefik’in sunduğu ‘Uyduruk Sonlar’ adlı talk show programının son bölümüne konuk olan ünlü şarkıcı İrem Derici, izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Programda yaptığı esprili ve neşeli tavrıyla dikkat çeken Derici, aynı zamanda Kanal D ekranlarında yayınlanan Yılmaz Erdoğan'ın İnci Taneleri dizisine de göndermede bulundu.
 

Programda samimi açıklamalarda bulunan İrem Derici, en büyük hayalinin bir pavyon şarkıcısını canlandırmak olduğunu dile getirdi. Bu açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı, farklı bir karakteri canlandırma isteğiyle ilgili heyecanını seyircilerle paylaştı.
 

YILMAZ ERDOĞAN'A ÇAĞRIDA BULUNDU

‘İnci Taneleri’ dizisinde pavyon şarkıcısı olarak oynamak istiyorum’ diyen Derici, Yılmaz Erdoğan’a seslendi.

BKM Maximum Uniq sahnesinde gerçekleşen Uyduruk Sonlar programında Yasemin Şefik’in ‘Dizi teklifleri geliyor mu? Seni bir dizide izleyecek miyiz?’ sorusu üzerine sevilen şarkıcı İrem Derici ‘Dizi teklifleri geliyor. Ama ben kendimi oynamaktan sıkıldım. Buradan Yılmaz Erdoğan’a sesleniyorum. İnci Taneleri’nde pavyon şarkıcısını oynamak istiyorum. Hatta senaryoyu şöyle hayal ettim, Dilber’den önce orada ben sahne yapıyormuşum. Ara ara da gidip dükkanı basıyormuşum…Ben pavyon kültürünü severim. Başka yerlere çekerler ama öyle değil.’

Türk insanı ilişkide görmeyi çok seviyor…

Türk insanının başkalarını ilişkide görmeyi çok sevdiğini söyleyen Derici ‘Profilime girip ilişkim hakkında bu adam olmamış diyorlar, sonra adamın profiline giriyorum. Ona da benim olmadığını yazıyor. İlişkin varsa, instagram hikaye izlenmelerin artıyor. En büyük hit şarkıyı yap. Böyle bir etki olamaz’ dedi.