'İsrail'in yanındayım' paylaşımını beğenen Burcu Esmersoy'dan açıklama! Kimse inanmadı...

Instagram'da onaylı bir profilin 'İsrail'in yanındayım' (I stand with Israel) paylaşımını beğenen ünlü sunucu ve model Burcu Esmersoy, sosyal medyada linç edildi. Paylaşımda bulunarak duruma açıklık getiren Esmersoy takipçilerini inandıramadı.

'İsrail'in yanındayım' paylaşımını beğenen Burcu Esmersoy'dan açıklama! Kimse inanmadı...
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2023 00:19

İş insanı Nazım Akmandil'le geçtiğimiz haftalarda rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ünlü sunucu ve model Burcu Esmersoy, bu kez ne lüks yaşantısı ne de tarzıyla gündem oldu. Ünlü sunucu Esmersoy'un Instagram'da onaylı bir profilin 'I stand with Israel' (İsrail'in yanındayım) paylaşımını beğenmesi dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Kısa sürede gündem olan olayın ardından Esmersoy adeta linç edildi. Kısa bir süre sonra Instagram hesabından paylaşım yaparak duruma açıklık getirmeye çalışan ünlü isim takipçilerini kendisine inandıramadı. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya.jpg

''BU SABAH HAKARETLERLE UYANDIM, SEBEBİNİ ANLAYAMADIM''

'İsrail'in yanındayım' paylaşımı beğenmesinin ardından kısa sürede gündem olan ve linç edilen ünlü sunucu ve model Burcu Esmersoy, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda; "Çok üzgünüm., Gazze'deki El Ehli Hastanesi'nde meydana gelen 500'e yakın sivilin hayatını kaybettiği, yüzlercesinin yaralandığı saldırı dahil olmak üzere yaşanan bu korkunç kıyıma ve suçsuz masum insanlara yapılan bu büyük zulme ve yaşatılan büyük korkuya her gün elimden geldiğince tepkimi gösteriyorum. Günlerdir bütün iyi niyetli insanlar gibi ben de paramparçayım. Bütün bunlara üzülürken bu sabah hakaretlerle uyandım. Uzun süre de sebebini anlayamadım." dedi.

''BEĞENENİ BULMAYA ÇALIŞIYORUM''

''Sosyal medya hesaplarıma tahmin edersiniz ki ofis içinde çalıştığım arkadaşlarımın da erişimi mevcut, bu olaydaki hata her kiminse bulmaya çalışıyorum ama öncelikle durumla ilgili sizlere de açıklama yapmak istedim. Bu kimin daha duyarlı olduğu konusunda bir yarış değil, bu bir savaş." 

''LÜTFEN AFFEDİN''

Esmersoy, paylaşımının devamında ise, ''Günahsız insanlar ölürken, ben bu konuyla ilgili başka bir açıklama yapmaktan bile utanırım. Şimdi birlik olma zamanı, hep birlikte savaşa, savaşın her türüne lanet etme zamanı. Biliyorum herkes hassas ama öfkemizi yanlış kanallara yönlendirmek yerine tüm dünyayı bu büyük felakete son verme konusunda birlik olmaya çağırma zamanı. Kamuoyunu elimde olmayan sebeplerden dolayı meşgul ettiğim için sonsuz mahcubum affedin lütfen." ifadelerine yer verdi.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI İNANDIRAMADI

Haberler.com'da yer alan habere göre; Burcu Esmersoy'un hesabının ofiste herkesin erişimine açık olduğuna inanmayan birçok kullanıcı paylaşıma yorum yağdırdı. Esmersoy'un tepkilerden sonra geri adım attığını iddia eden kullanıcılar, "Tabi ki de inanmadık" ve "Tepki çekince hemen açıklama yapıyorsunuz. Çevir kazı yanmasın" yorumu yaptı.

csdcsdcsd.jpg

Kaynak: haberler.com

Etiketler :