Kanser Tedavisi Gören Armağan Çağlayan, Son Durumunu Açıkladı: 'Beter Bir Şey'

YouTube'da sunduğu programlarla son dönemde sık sık gündeme gelen ve Akciğer kanserine yakalandıktan sonra yayınlarına ara veren Armağan Çağlayan, sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kanser Tedavisi Gören Armağan Çağlayan, Son Durumunu Açıkladı: 'Beter Bir Şey'
Yayınlanma Tarihi : 16 Ocak 2023 01:42

YouTube’da sunduğu programlarla son dönemde sık sık gündeme gelen Armağan Çağlayan, akciğer kanserine yakalandığını duyururarak bir süre işlerine ara vermişti. Kanser tedavisi devam eden Çağlayan, hastalığıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“BU HASTALIK BETER BİR ŞEYMİŞ”

Çağlayan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Bu hastalık beter bir şeymiş. Başın ağrısa, bacağını bir yere çarpsan, çarptığını bile bile doktora gitmek istiyorsun! Obsesyon!” diye konuştu.

OBSESYON NEDİR?

Obsesyon, halk arasında takıntı veya saplantı diye de adlandırılan bir rahatsızlık belirtisidir.

“KEMOTERAPİYE GEREK YOK DENİLDİ”

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda doktor kontrolü çıkışı görüntülenen Çağlayan, alınan parçanın yurt dışına gönderildiğini belirtmiş ve tedavi aşamalarıyla ilgili şöyle konuşmuştu:

“Ameliyat oldum, bitti. Kemoterapi yok. Alınan parça yurt dışına gitti; akıllı ilaca uygun mu, değil mi ona bakılacak. Sonra devamını bilmiyoruz. Birinci evrenin ikinci aşamasında yakalandığım için ‘Kemoterapiye gerek yok’ dediler. Büyük hücreliymiş, o da yavaş yayılan bir türmüş.”

Kaynak: tele1.com.tr