Kara para akladıkları iddia edilmişti! Dilan Polat ülkeyi terk ederek Dubai'ye mi taşınıyor?

Bir süredir kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni ve iş insanı Dilan Polat, ülkeyi terk ederek Dubai'ye yerleşeceği iddialarını cevapladı.

Kara para akladıkları iddia edilmişti! Dilan Polat  ülkeyi terk ederek Dubai'ye mi taşınıyor?
Yayınlanma Tarihi : 03 Ekim 2023 17:35

TV8 ekranında yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programında yaptığı açıklamaların ardından birçok kişi tarafından hedef gösterilen Dilan Polat, bir süredir kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla gündemden düşmüyor. 

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabını kapatarak 'ülkeyi terk edecek' iddialarının ortaya atılmasına neden olan fenomen Polat, hakkında çıkan iddiaları 2. Sayfa programına bağlanarak yalanladı. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya.jpg

DUBAİ'YE ŞİRKET KURUYORUM

'Ülkeyi terk ederek Dubai'ye yerleşecek' iddialarına açıklık getiren Dilan Polat, katıldığı programda; "Ben ülkemden niye kaçayım? Ben ülkemi seviyorum, ülkeme döviz sokmaktan da memnunum. Ülkemin de iyileri gibi kötü insanları da var. Benim neyim var da ben kaçayım? Dubai'de şirketim kuruluyor. Ben büyümeye devam ediyorum" dedi.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya.jpg

DEVLETİMİZ İÇİN YAŞIYORUZ

Özel hayatını sosyal medyada bu kadar çok paylaşmanın hata olduğunu vurgulayan Polat, açıklamasının devamında; "Arkamda ne karanlık gücü olabilir? Kocamla ben devletimizin içinde yaşayan insanlarız. Devletine vergisini ödeyen ve ülkesinde kalan bir insanım ben. Normal vatandaş ve iş insanıyım. Benim bütün şirketlerim inceleniyor, kim devletten büyük? Benim arkamda kim olacak ya? Ben fabrikamda kozmetik ürünlerimi ve cihazlarımı da üretiyorum. Ben sadece güzellik merkezi sahibi değilim, ben dünyaya cihazlarımı da satıyorum. Ben günde 90 hikaye atıyorum 90 dakikamı görüyor insanlar gerisini bilen yok. Ben ne gösterirsem millet onu görür. Bu kadar paylaşmak hataydı bence. Ben her gün 750 bin TL harcıyorum demedim, bazı günler oluyor dedim." ifadelerini kullandı. 

Erdoğan Kan

Etiketler :