Kayahan'ın eski eşi İpek Acar'dan beklenmedik haber! Hamile olduğu ortaya çıktı

Unutulmaz bestelere imza atmış, müziğin en başarılı isimlerinden merhum sanatçı Kayahan'ın eski eşi İpek Acar yıllar sonra anne olmaya hazırlanıyor.

Kayahan'ın eski eşi İpek Acar'dan beklenmedik haber! Hamile olduğu ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2023 22:49

Sözü ve müziği kendisine ait olan sayısız esere imza atmış, merhum sanatçı Kayahan'la evliliğinden 23 yaşında bir kızı olan sanatçı İpek Acar, tekrardan anne olacağı magazin dünyasında ses getirdi. İşte detaylar;

Merhum sanatçı Kayahan'la evliliğinden 23 yaşında bir kızı olan İpek Açar, yıllar sonra anne olmaya hazırlanıyor.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973.jpg

İPEK ACAR AYLARCA HERKESTEN SAKLAMIŞ

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İpek Açar ile Alper Kömürcü cephesinden güzel haber geldi. 13 Eylül 2019'da evlenen ünlü müzisyen çift, bebek sahibi olmayı çok istediği için evlendikten kısa süre sonra Çocuk Esirgeme Kurumu'na başvurmuş ve 3 yıldır prosedürlerin tamamlanmasını bekliyordu. Ancak daha önce verdiği bir röportajda "Benim sağlık problemim var, o yüzde bir kez daha anne olmam zor" diyen 45 yaşındaki Açar, güzel bir haber aldı ve bebek beklediğini öğrendi.

Yaz başında Bodrum'a yerleşen, sadece iş için İstanbul'a gelen İpek Açar ile Alper Kömürcü çifti 5 ay boyunca bu güzel haberin duyulmasını istemedi. Merhum sanatçı Kayahan'la evliliğinden de 23 yaşında Aslı Gönül adında kızı olan İpek Açar, yıllar sonra yeniden bebek sevinci yaşıyor.

Derleme: ulusalpost.com