Kenan Doğulu'dan eşi Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a övgü dolu sözler

Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'in yeni filmi 'İstanbul İçin Son Çağrı'nın galasında yalnız bırakmadı. Eşi Beren Saat ve partneri Kıvanç Tatlıtuğ'dan övgü dolu sözlerle bahseden Doğulu, 'Filmde buluşmaları hepimizi mutlu etti' dedi.

Kenan Doğulu'dan eşi Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a övgü dolu sözler
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2023 19:08

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Netflix'in yeni filmi 'İstanbul İçin Son Çağrı'nın New York'un ardından İstanbul'da da galası yapıldı. Çok sayıda ünlü ismin katıldığı gecede Kenan Doğulu eşi Saat'i yalnız bırakmadı. Beraber kamera karşısına geçen çiftten Doğulu, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı, eşi Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

adsiz2-002.jpg

'Çağdaş Klasikler Arasına Girmiş Bir Çift'

'Aşk-ı Memnu'nun ardından 13 yıl sonra tekrar aynı projede yer alan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u değerlendiren ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, ''Çağdaş klasikleri arasına girmiş bir çift benim için Beren ve Kıvanç… Filiz Akın’la Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit’le Tarık Akan gibi… O yüzden o heyecan hepimizde vardı. Uzun mesajlı bir filmde buluşmaları hepimizi mutlu etti… Her şeyden önce Beren’in Bir hayranı olarak beni çok mutlu etti'' dedi.

adsiz3-001.jpg

'Bizim Hikayemiz Olursa Çok Heyecanlı Olur'

Teklif gelirse eşi Beren Saat ile bir projede yer alıp almayacağı sorusuna ise Doğulu, ''Ben projeci bir insanım. Güzel bir proje olursa neden olmasın? Heyecanlanırım, oyunculuk yapmak benim için yeni bir heyecan… Ayrıca bizim kendi hikayemiz olursa çok daha heyecanlı olur'' ifadelerini kullandı. 

Etiketler :