KENAN İMİRZALIOĞLU İLK KEZ EVLİLİĞİNİ, AŞKINI ve KIZLARI LALİN İLE LEYLA'YI ANLATTI

Uzun yıllardır televizyon ekranlarında hiçbir programa katılmıyordu. Kenan İmirzalıoğlu, NTV ekranlarında yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği Empati'de Ahmet Mümtaz Taylan'ın konuğu oldu.

KENAN İMİRZALIOĞLU İLK KEZ EVLİLİĞİNİ, AŞKINI ve KIZLARI LALİN İLE LEYLA'YI ANLATTI
Yayınlanma Tarihi : 25 Mayıs 2023 12:46
Kızlarımın büyüdüklerini görebilmek için oyunculuk yapmıyorum
Sosyal medyada hesabım yok
Aile olmak çok güçlü hissettiren bir şey
Aşk evliliği yaptım
Benimki ilk görüşte aşk değildi
 
Uzun yıllardır televizyonda hiçbir programa katılmayan Kenan İmirzalıoğlu, NTV ekranlarında yayınlanan Empati'de, Ahmet Mümtaz Taylan'ın konuğu oldu, yaşanmış hikayelerle Empati kurdu. "Toplumsal olarak Empati'ye ihtiyacımız var. Empati de ihtiyacımız olan bir program, emeği geçenlere, yapımcılarına teşekkür ederim" diyen Kenan İmirzalıoğlu ile Ahmet Mümtaz Taylan'ın sohbetinden öne çıkan konuları paylaşıyoruz.
 
  
Önceden tek ben vardım, şimdi eşim ve 2 kızım var

Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan'ın "Geriye dönüp baktığında sınıfı geçtin mi? Kendinden memnun musun?" sorusunda hazırcevaplılığını kullanarak "Sınıfta kalmadım. Yoksa yaşam devam ettikçe sınıfı geçme derdi devam ediyor. Bir de şimdi sınıf kalabalıklaştı, önceden tek ben vardım, şimdi eşim, 2 kızım var. Sınıfa aslında başa döndük. Çok enteresanmış" yanıtını verdi. 

 
 
Hayvanlarla beraber büyüdüm, şimdi büyükşehirlerde hayvan hakları sıkıntısı yaşanıyor...
Kenan İmirzalıoğlu, çocukluğunu anlatırken de dikkat çeken cümleler kurdu. "Köy duygusu çok güzel. Kendi bahçenden bir şey kopart annen açtığı çöreğin içine onu koysun, içine biraz peynir, çık sokağa onu ye, birlikte her şey harikaydı. Bazen tavukların bakımı sana düşer, bazen koyunlar düşer. Havyanlarla zaten beraber büyüyorsun, şu an şehirlerde yaşanan sıkıntılar ve hayvan hakları... Hayvan candır, bizde başından öğretilmişti, hayvan senin can yoldaşın, ortağın, paydaşın. Köyde ne çok şahit olmuşumdur ineklerin sahiplerini köpeklerden kurtardığına, araya girer yani... Afacan bir çocuktum biraz..."
 
 
KENAN İMİRZALIOĞLU İLK KEZ AİLESİNİ ANLATTI
Aile olmak çok güçlü hissettiren bir şey
"Aile olmak çok güzel. İlk başta eşimi bulunca tamamlanmış hissediyordum, çocuk olunca şimdi tamamlandım gibi bir duygu geldi, 4 kişi olunca müthiş cümbüş, 'bu harikaymış' oldum. Aile olmak çok güçlü hissettiren de bir şey. Hayatın merkezinde eskiden kendim vardım, eşten ve çocuktan sonra her şey değişti..." 
 
 
KENAN İMİRZALIOĞLU İLK KEZ KIZLARI LALİN VE LEYLA'YI ANLATIYOR
Kızlarımın büyüdüklerini görebilmek için oyunculuk yapmıyorum. 
Kenan İmirzalıoğlu Ahmet Mümtaz Taylan'a kızları Lalin ve Leyla'yı büyük bir heyecanla anlattı. İmirzalıoğlu, "Dengeyi tutmaya çalışıyorsun ama, öyle bir cümle kuruyor ki, 'sağlığına zararlı gelir fazla da yemesin' diye düşünürken, hipnotize oluyorsun ve 'kaç tane istersin kızıma' dönüyorsun. Allah'tan annesi var da dengeyi sağlıyor. Lalin ve Leyla. Aralarında 1 buçuk yaş var. Çalışmamam da kızlarımın etkisi var. Sinem çalışmama destek olur ama, kızlarımın büyüdüklerini görmek istiyorum. Çok hızlı geçiyor zaman, Leyla'ya bakıyorum, bebekliği bitiyor çocuk olacak diyorum, büyümesine çok mutlu oluyorum ama gizli bir hüzün var altta." 
 
 
BENİM EĞİTİMİM BAŞLADI KENDİ KIZIMLA
"Manipüle oluyorum. Evladıma şöyle yapmalıyım ben ebeveynim diye olmuyor... Çocuğu eğitmek ve büyütmekten bahsediyorlar, ne kadar eğitildiğini ve büyüdüğünü görüyorsun. Benim eğitimim başladı Lalin'le, kendi kızımla. Şaka yaptım diyorsun, o da alakasız bir şeye 'şaka yaptım' diyebiliyor sana... Sürekli kendini çek etmek zorundasın."
 
 
KENAN İMİRZALIOĞLU'NDAN İLK KEZ EŞİ SİNEM KOBAL
AŞK EVLİLİĞİ YAPTIM
İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLMADIM SİNEM'İ ÖNCESİNDE DE TANIRDIM
Ahmet Mümtaz Taylan'ın "Aşka inanır mısın" sorusunda ise Kenan İmirzalıoğlu'ndan gündeme oturacak açıklamalar döküldü: "Aşka inanlardandım... Ama artık herhalde aşk, kavak yellerinin esmeye başladığı zamanlarda olan bir şey diye düşünmeye başlamıştım ki bir aşk evliliği yaptım. 40'ından sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim, hayatta ufkunu çok dar tutmamak lazımmış, hayatın ne vereceği belli olmuyor. Sinem'i öncesinde de tanırdım, doğru zamanda doğru yerde buluşmak, denk gelmekten ötürü herhalde... Benim aşkım ilk görüşte aşk değildi, dördüncü buluşmamızda sohbetimizde, sohbet esnasında, ruhtan bir çarpma ile bir dakika ne oluyor bana, burada başka bir şey var ya oldum... Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan, inandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz...."  
 
 
Sosyal medya hesabım yok
Kenan İmirzalıoğlu, adına açılmış tüm hesapların sahte olduğunu belirterek "Hiçbir sosyal medya hesabım yok. O yüzden sosyal medyadaki kirlilikten etkilenmiyorum" dedi.