Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'ı aldattı mı? İlk ağızdan açıklama geldi...

2016 yılında nikah masasına oturan ve 2 çocuk sahibi olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal 'ihanet' iddiasıyla gündeme geldi. İmirzalıoğlu, eşi Kobal'ı aldattığına yönelik çıkan haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'ı aldattı mı? İlk ağızdan açıklama geldi...
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2023 18:09

2016'da nikah masasına oturan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti magazin gündemine 'ihanet' iddiasıyla bomba gibi düştü. 2 çocuğunun annesi Sinem Kobal'ı aldattığı iddia edilen Kenan İmirzalıoğlu sessizliğini bozdu. Çift söylentilerin ardından TV8'de yayınlanan '2. Sayfa'ya yaptıkları özel açıklamada iddiaları yalanladı. 

adsiz-003.png

İhanet Söylentileri Gerçeği Yansıtmıyor

Haberler.com'un derlediği habere göre; 2016 yılında nikah masasına oturan ve 2020 ile 2022 yıllarında kızlarını kucaklarına alan Kenan İmirzalıoğlu'nun Sinem Kobal'ı aldattığı iddiası sosyal medyanın gündemine oturdu. İddiaların ardından 2. Sayfa'ya özel açıklama yapan çift, ihanet söylentisinin gerçeği yansıtmadığını, evliliklerinde de herhangi bir sorun yaşanmadığını söyledi.

Sosyal medyada dün "Kenanİmirzalıoğlu" ve "SinemKobal" etiketleri kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girmiş vebinlerce kişi paylaşımında bulunmuştu.
 

Etiketler :