Kenan İmirzalıoğlu'dan müjde! Setlere dönmek için yeşil ışık yaktı...

Atv'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasıyla adından söz ettiren Kenan İmirzalıoğlu'dan hayranlarını sevindirecek haber geldi. Uzun bir süredir dizi ve filmlerde yer almayan İmirzalıoğlu'nun yeni projesi belli oldu.

Kenan İmirzalıoğlu'dan müjde! Setlere dönmek için yeşil ışık yaktı...
Yayınlanma Tarihi : 07 Ağustos 2023 23:40

1997 yılında 'Dünyanın En İyi Mankeni' yarışmasında Türkiye'yi temsil eden ve birinci olan ünlü model ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, uzun süredir hayranlarının merakla beklediği haberle magazin dünyasında ses getirdi. 

Kim Milyoner Olmak İster‘in yanı sıra son olarak Alef dizisinde oynayan Kenan İmirzalıoğlu, bir süredir gelen projeleri değerlendiriyor.

Projeleri ince eleyip sıkı dokuyan oyuncu; Yavuz Tuğrul, Kurtcebe Tuğrul ve Nilgün Öneş’in hazırladığı bir dizide oynayacak.

0x0-kizilcik-serbeti-yeni-sezon-tarihi-kadroya-dahil-olan-yeni-isimler-ile-yeni-sezona-bomba-gibi-donuyor-kizilcik-1690964845087.jpg

AYRINTILAR BELLİ OLMADI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; İmirzalıoğlu, Türk sinema tarihine damgasını vuran Eşkıya, Muhsin Bey, Gönül Yarası, Çiçek Abbas ve “Fahriye Abla” gibi kült filmlerin mimarı Yavuz Turgul, Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş’in beraber hazırladığı dizide rol alacak.

Dizinin yapım şirketi ise TMC Film oldu. Projenin detayları ise henüz netleşmedi.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan