Kenan İmirzalıoğlu’ndan Sinem Kobal açıklaması! Onunla konuşurken Rabbim aklımı aldı yerine onu koydu

Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu için "Görür görmez çarpıldım" diyerek dikkat çekti. Kenan İmirzalıoğlu ise karısına olan aşkını dile getirerek "Onunla konuşurken Rabbim aklımı aldı ve yerine onu koydu" dedi.

Kenan İmirzalıoğlu’ndan Sinem Kobal açıklaması! Onunla konuşurken Rabbim aklımı aldı yerine onu koydu
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2023 00:06

Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal'ın "Görür görmez çarpıldım" açıklaması hakkında konuşan ünlü oyuncu, "Bu durumu ayaküstü konuşmak istemiyorum. İlk görüşte değil ama dördüncü görüşte çarpılma olayı oldu bende. 20 yaşında falan olsaydım ilk görüşte olurdu ama o zaman 40’lı yaşların tecrübesiyle dördüncü görüşte oldu" itirafında bulundu. Kenan İmirzalıoğlu, eşiyle konuşurken Rabb'in aklını aldığını ve onun yerine eşini koyduğunu da sözlerine ekledi.

“EVDE TANSİYONLAR YÜKSELİYOR”

Kenan İmirzalıoğlu aşkını da ilan ederek Sabah’tan Gökhan Gökduman’a şunları söyledi:

646e069b86b24724504014e8.jpg

“Daha sonra kendi kendime ‘Tamam, beraber yaşayacağım insanı buldum’ dedim. Sinem hiç oralarda değildi ben bunları düşünürken. Onunla konuşurken Rabbim aklımı aldı yerine onu koydu. Sinem latife yapmış olayın başlaması benimle oluyor. Üzerinden çok zaman geçtiği ve 2 çocuk sahibi olduğumuz için çok rahat konuşabiliyorum, gözden ve nazardan korkuyorum yoksa bunları böyle konuşup daha sonra evde tansiyon yükseliyor.”

Etiketler :