Kenan Öztürk, Deniz Akkaya'nın 'eş değiştirme partisi' iddiasına ateş püskürdü: 'Kanser gibisiniz'

Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya'nın Eylül Öztürk ve Kenan Öztürk hakkında iddia ettiği 'eş değiştirme partisi veriyorlar' sözleri yanıtsız kalmadı. Kenan Öztürk, Akkaya'yı hedef alarak ateş püskürdü.

Kenan Öztürk, Deniz Akkaya'nın 'eş değiştirme partisi' iddiasına ateş püskürdü: 'Kanser gibisiniz'
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2023 23:44

Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle başlayan 'kara para aklama' soruşturmalarından Eylül Öztürk ve Kenan Öztürk çifti de nasibini aldı. Bir süredir Amerika'da ikamet eden Öztürk çiftinin mal varlıklarına el konuldu. Haklarında birçok iddiaların sosyal medyada döndüğü çift hakkında son olarak Deniz Akkaya çarpıcı sözlere imza atmıştı. Akkaya'nın iddialarına Kenan Öztürk'ten yanıt gecikmedi. 

kenan-ozturk.jpg

Eş Değiştirme Partisi Yapıyorlar

Eylül Öztürk ve Kenan Öztürk ile ilgili X hesabından peş peşe paylaşımlar yapan Deniz Akkaya, Kenan Öztürk'ün Amerika'da parti verdiğini ileri sürerek "Şimdi bana bak o... b.... çocuğu Kenan, sizin için hazırlanan böyle güzel bir rapor var. Sana birkaç maddesini gönderdim sadece. Sanıyorsunuz ki siz oraya gittiniz, takip edilmiyorsunuz. Bu ülkeyi, bu devleti, bu ülkenin insanını koyun, salak, aptal sanıyorsunuz. Deprem bölgesiyle ilgili ağlarken bu evleri nasıl aldınız? Uyuşturucu, swinger partilerle ilgili olan kısmı içler acısı. O pis, lağım ağzını bir daha açarsan Amerika'da o çocukları senin elinden aldırırım sana söz veriyorum. Hele bir dene, devam et bakayım" ifadelerini kullandı.

eylul-ozturk.jpg

'Kanser Gibisiniz'

Akkaya'nın iddia ettiği uyuşturucu ve eş değiştirme partisi iddiasını yalanlayan Kenan Öztürk, "Bakın biz bir şeylere cevap verip kanıtladıkça çıtanın b..unu çıkardılar. Şimdi de başka şeylerin iftirasını atmaya başladılar. Ya arkadaşım kanser gibisiniz. Bir yanda anneye çocuğa küfreden kadın var, millet bunu savunuyor. Üstelik ne dese kanıtladık. Bana belge göster oradan ötme" dedi.

Etiketler :