Kerem Bürsin çileden çıktı! Hakkındaki dedikoduya yanıt verdi! Kendi hayatınıza bakın!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi çekilirken Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bürsin dizi bittikten sonra ise Erçel'den ayrılmıştı. Bürsin hakkında yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Bürsin iddialara tek tek yanıt verdi ve çok kızdı

Kerem Bürsin çileden çıktı! Hakkındaki dedikoduya yanıt verdi! Kendi hayatınıza bakın!
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2022 15:11

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ilişkisi bitti ancak halen konuşulmaya devam ediyor. Kerem Bürsin magazin dünyasını sarsacak bir paylaşım yaparak sosyal medyadan isyan etti. 

Kerem Bürsin hakkında yeni bir aşka yelken açtığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Bürsin, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sitem etti.

"KENDİ HAYATINIZA ODAKLANIN"

İddiaları yalanlayan 35 yaşındaki oyuncu, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

"Genelde bunu yapmam, ama bu haber tam bir saçmalık. Ben bekarım; siz ve bunu okuyanlar her kimlerse hakkımda bu saçma haberleri yaymazsanız ve kendi hayatınıza veya gerçek haberlere odaklanırsanız çok sevinirim. Teşekkürler."

622c6a12ed13441560e1e8e3.jpg

KEREM VE HANDE KÜS MÜ?

Öte yandan Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in ayrılık sonrası küs oldukları iddia edilmişti. Oysa bu iddialar doğru çıkmadı.

Hande Erçel’in yeğeni Mavi’nin yaşadığı sağlık sorunu hakkında Etiler'de bir mekan çıkışında gazetecilere konuşan Kerem Bürsin  "Tabii ki arayıp, Hande ile konuştum. Bu konuyla alakalı çok bir şey demek istemiyorum. Çok hassas bir konu ve bu hassasiyeti korumak adına magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu" açıklamasında bulundu.

Kaynak: Gecce.com