Kerem Bürsin'den Farah Zeynep Abdullah'a destek açıklaması! Çok doğru söylemiş

Kerem Bürsin, meslektaşı Farah Zeynep Abdullah'ın, "Erkek oyuncuların yanına domates seçermiş gibi partner seçiyorlar" sözleri ile alakalı açıklamalarda bulundu

Kerem Bürsin'den Farah Zeynep Abdullah'a destek açıklaması! Çok doğru söylemiş
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 00:37

Kerem Bürsin magazin muhabirlerine Etiler'deki bir mekan çıkışında yakalandı. Gazetecilerin ısrarlı sorularından kaçamayan yakışıklı oyuncu ayak üstü bir röportaj vermek zorunda kaldı. 

Bürsin'e, Farah Zeynep Abdullah'ın, "Erkek oyuncuların yanına domates seçermiş gibi partner seçiyorlar" sözleri hakkındaki düşünceleri soruldu.

kerem-farah.jpg

Farah Zeynep Abdullah'ı destekleyen Kerem Bürsin, "Farah, bence çok doğru söylemiş ama bu durum sadece bizim sektörümüzde ve ülkemizde yaşadığımız bir sorun değil. Diğer sektörlerde de, diğer ülkelerde de aynı problemler ile karşılaşılıyor. Bence hoş değil bu durum. Kimseyi de eleştirmek istemem ama piyasımızda toksik erkekler var, hala çalışıyorlar. Böyle şeylere önem vermemiz lazım. Yurt dışından ülkemize yatırım yapan platformlar var. Irkçılık vs. gibi durumlara çok dikkat ediyorlar. Erkek oyuncuların partnerlerini seçmesini ve yapımcı firmanın işine karışmasını doğru bulmuyorum" açıklamasında bulundu.

Kerem Bürsin ve Farah Zeynep Abdullah birlikte Unutursam fısılda ve Aşk Tesadüfleri Sever 2 gibi filmlerde birlikte rol almışlardı. 

Kaynak: Haberturk.com