Kızıl Goncalar hakkında şaşırtan iddia! Mert Yazıcıoğlu kadroda istenmedi

Ekranların çok konuşulan dizisi Kızıl Goncalar'ın Cüneyd'i hakkında ilginç bir iddia gündemde. Aslında iddiaya göre Mert Yazıcıoğlu dizinin kadrosunda istenmedi

Kızıl Goncalar hakkında şaşırtan iddia! Mert Yazıcıoğlu kadroda istenmedi
Yayınlanma Tarihi : 25 Mayıs 2024 01:34

NOW TV'nin en sevilen ve ilgiyle takip edilen dizilerinden biri olan Kızıl Goncalar hakkında şaşırtıcı bir iddia gündeme geldi. Kızıl Goncalar'ın başarılı oyuncusu Mert Yazıcıoğlu'nun ekibe uygun bulunmadığı halde kadroya kendini ısrarcı davranarak aldırdığı ortaya atıldı.

Sahneleriyle Sosyal Medyanın Gündemine Oturuyor

Yayınlandığı ilk günden bu yana ekranlara damga vuran Kızıl Goncalar dizisi sık sık sosyal medyanın gündemine oturuyor. Popüler dizi ilgi çekici konusu ve usta isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuyla çok konuşuluyor.
Oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Hazal Türesan, Erkan Avcı ve Şerif Erol gibi isimlerin yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi özellikle tarikat sahneleriyle büyük ses getiriyor.

Teklif Götürüldüğü Düşünülürken Olay Başka Çıktı

Dizide 'Cüneyd' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu da performansıyla büyük beğeni topluyor. Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu ile uzun süreli birlikteliğini bitiren ve ihanete uğradığı iddialarıyla magazin dünyasını sallayan ünlü ismin adı bu defa başka bir konuyla anıldı. Daha önce sergilediği oyunculuk performansıyla sosyal medyanın gündemine oturan ve izleyicilerden tam not alan ünlü oyuncunun özellikle teklif götürülerek diziye alındığı düşünülürken olay çok başka çıktı.

'Mert Yazıcıoğlu İle İlgili Tereddüte Kapılmışlar'

Kızıl Goncalar setini ziyaret eden Gazeteci Özlem Gürses Yazıcıoğlu'nun diziye dahil olması hakkında şu iddiaları ortaya attı:

"Seçmelerde Mert Yazıcıoğlu ile ilgili tereddüte kapılmışlar. Sevgili Mert'imiz ufak tefek zarif bir beyefendi. Ancak Cüneyd Efendi değişik bir tip ya üstesinden gelebilir mi acaba diye. Mert Yazıcıoğlu ise bu rol için ısrarcı olmuş hatta çok mütevazi bir ücret karşılığında bu proje içerisinde yer almış"

'Mert Yazıcıoğlu'ndan Başkasını Düşünemiyorum'

Bu iddia sosyal medyayı karıştırırken Mert Yazıcıoğlu'nun yeteneği ve gösterdiği oyunculuk performansı yeniden gündeme geldi.

'Mert Yazıcıoğlu'ndan başkasını düşünemiyorum' şeklinde yapılan yorumlar da Yazıcıoğlu'nun büyük bir başarıya imza attığının göstergesi oldu.

Kaynak : denizpostasi.com