Kızılcık Şerbeti dizisinin Sönmez’i Aliye Uzunatağan'dan kötü haber

Cuma günlerinin sevilen dizisi "Kızılcık Şerbeti" dizisi 7 Haziran’da sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Show TV ekranlarında yayımlanan dizide ayrılık iddiası var

Kızılcık Şerbeti dizisinin Sönmez’i Aliye Uzunatağan'dan kötü haber
Yayınlanma Tarihi : 24 Mayıs 2024 17:13

 Sezon finaline kısa bir zaman kala dizinin Sönmez’i Aliye Uzunatağan’ın diziden ayrılacağı öne sürüldü.

Magazin sitesi elele.com.tr tarafından aktarılan habere göre; Kızılcık Şerbeti dizisi yayınlandığı günden beri seyirciyi ekrana kilitliyor. Dizide Sönmez karakterine Aliye Uzunatağan hayat veriyor. 

KADRODA AYRILIK İDDİASI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre;  "Kızılcık Şerbeti" dizisi 7 Haziran’da sezon finali yapacak. Sezon finaline kısa bir zaman kala dizinin Sönmez’i Aliye Uzunatağan’ın diziden ayrılacağı iddia edildi.  

Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç’ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından yazılan senaryosu peş peşe bomba etkisi yapacak sahneleriyle izleyiciyi hayrete düşürecek. Kulislerde dizinin ana kadrosundan ayrılıkların yaşanacağı konuşuluyor.

Arslan ailesinin büyükannesi Sönmez’le ilgili de çarpıcı bir gelişme yaşanacak. Dizinin sezon finalinde usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın hayat verdiği Sönmez’in başına talihsiz bir olay gelecek. 

 5-hyu1-jpg.webp

Sönmez daha sonra bir gemi seyahatine çıkacak. Yeni sezonda gemi seyahatinden dönüp dönmeyeceği ve diziden ayrılacak oyuncular merak konusu.