Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç konuştu : “İki Abdullah Ünal’ı da seviyorum”

Kızılcık Şerbeti dizisinin Nursema’sı Ceren Karakoç, rahatsızlığı sebebiyle diziye veda eden Settar Tanrıöğen ve yerine gelen Ahmet Mümtaz Taylan hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç konuştu : “İki Abdullah Ünal’ı da seviyorum”
Yayınlanma Tarihi : 03 Nisan 2024 18:09

Show TV ekranlarında yayımlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin Nursema karakterini canlandıran Ceren Karakoç, son dönemde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özellikle dizideki rol arkadaşlarıyla ilgili yaptığı değerlendirmelerle gündeme gelen Karakoç, Settar Tanrıöğen'in rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmasının ardından yerine gelen Ahmet Mümtaz Taylan hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
 

Karakoç, Tanrıöğen'in ayrılışı ve Taylan'ın diziye katılışıyla ilgili olarak, "İki Abdullah Ünal’ı da seviyorum" diyerek iki oyuncuya da hayranlığını dile getirdi

Show TV’nin Cuma akşamlarına damga vuran dizisi Kızılcık Şerbeti’nde bu hafta büyük olaylar kopacak. Reyting rekortmeni dizinin gelecek sezon da ekranlarda olacağı kesinleşti. Dizinin Nursema’sı Ceren Karakoç, geçtiğimiz gün alışveriş yaparken magazin muhabirlerine diziyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

kizilcik-serbetinin-nursemasi-ceren-karakoc-iki-abdullah-unali-da-seviyorum-2-1711704383.jpg

Başarılı ve güzel oyuncu, beyin kanaması rahatsızlığı nedeniyle diziden ayrılan Settar Tanrıöğen’in durumunun iyi olduğunu, vakit buldukça ekipçe kendisini ziyaret ettiklerini ve sohbet ettiklerini dile getirdi. Usta oyuncunun yakın zamanda eski sağlığına kavuşmasını beklediklerini söyleyen Karakoç, “Settar Abi’den çok şey öğrendim. İki oyunu var. Sağlığına kavuştuğunda işlerine geri dönecek” şeklinde konuştu.

Karakoç, Kızılcık Şerbeti’ne Tanrıöğen’in yerine yeni Abdullah olarak katılan Ahmet Mümtaz Taylan içinse şunları söyledi:

“Ahmet Abi çok başarılı ve bizim için çok kıymetli biri. Bambaşka bir Abdullah Ünal canlandırıyor. İki Abdullah Ünal’ı seviyorum.”