Magazin dünyasını karıştıran itiraflar! Saba Tümer neden hiç evlenmediğini açıkladı

Kahkahalarıyla ünlü, sunucu Saba Tümer özel hayatı ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulunmaya devam ediyor . . 52 yaşındaki sunucu hiç evlenmemesinin nedenini ilk kez anlattı. Sama Tümer'in yaptığı samimi itiraflar şaşkınlık yaratırken magazinde olay oldu

Magazin dünyasını karıştıran itiraflar! Saba Tümer neden hiç evlenmediğini açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 28 Kasım 2022 16:01

Türkiye'nin en neşeli sunucularından biri. Şen kahkahasıyla tanıdığımız Saba Tümer, evlilik hakkında yaptığı itiraflarla gündeme geldi.

Tümer,  birçok programın sunucusu olarak seyirci karşısına çıktı. Birçok ünlü isimle yaptığı esprili diyaloglarla hala gündeme gelen isim verdiği bir röportajda da özel hayatıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Saba Tümer'in itiraflarına çok sayıda kadın destek verirken bazı kadınlar da eleştirdi. 

saba-tumer-kac-yasinda-62ed8d79b8aef.jpg

BEN HEP KENDİ YOLUMU SEÇTİM! ÖZGÜRLÜK SÖZLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda evlilik hakkında konuşan ünlü isim evliliği ayrı evlerde deneyimlemek istediğini söyledi. 52 yaşındaki sunucunun neden evlenmediği sorulunca; "Ben de bilirdim zengin bir adam bulup evlenmeyi... Son derece güzel bir kadınım. Bir erkeğe biraz 'canım cicim' deyince zaten kafalıyorsun. Ama ben hep kendi yolumu seçtim" sözleriyle bekar ve çocuksuz olmanın özgürlük olduğuna değindi.