Mal varlığına el konulan Neslim Güngen sessizliğini bozdu: 'Alnımız açık çok şükür'

'Dilan Polat'ı sektöre ben soktum' çıkışıyla gündem olan, ardından mal varlığına el konulan güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ilk kez konuştu. İş insanı Güngen, 'Alnımız açık çok şükür' dedi.

Mal varlığına el konulan Neslim Güngen sessizliğini bozdu: 'Alnımız açık çok şükür'
Yayınlanma Tarihi : 06 Aralık 2023 21:00

Fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında başlatılan soruşturmanın ardından birçok fenomen ve güzellik merkezi sahibi mercek altına alındı. Eylül Öztürk, Bahar-Nihal Candan kardeşlerinde aralarında olduğu birçok fenomenin mal varlıklarına el konulduktan kısa bir süre oklar Neslim Güngen'e çevrildi. 'Dilan Polat'ı sektöre ben soktum' diyerek hedef olan güzellik merkezleri sahibi Güngen'in de mal varlığına el konuldu. Güngen sessizliğini bozarak hakkında yürütülen operasyona ilişkin ilk kez konuştu.

adsiz3.jpg

'Alnımız Açık Çok Şükür'

Mal varlığına el konulmasının ardından Instagram hesabından bir video yayınlayan Neslim Güngen, şu ifadeleri kullandı: "720 tane fenomen listesinin içerisinde bizde vardık. Tedbir amaçlı el konulan bu mal varlığımıza herhangi bir suç teşkil etmiyor. Savcılar soruşturma aşamasına girdiğimiz için mal varlıklarımıza tedbir koyuyor. Biz kendimizi biliyoruz. Er ya da geç doğru ortaya çıktığında da sizlerle paylaşmış olacağız. Herhangi bir sıkıntı yok. Bunu zaten bekliyorduk. Bu demek değil ki sen suçlusun. Soruşturma bitten sonra hepsi açığa çıkıyor. Alnımız her zaman söylediğimiz gibi açık çok şükür."

Etiketler :