MasterChef All Star'da beklenmedik veda! Kıyasıya mücadelenin kaybedeni herkesi şaşırttı...

TV8'de yayınlanan MasterChef All Star'da yine kıyasıya bir mücadele yaşandı. Eleme adayları Eda, Tanya, Eray, Mert, Çağatay, Berker ve Esra arasından elenen isim herkesi şaşırttı.

MasterChef All Star'da beklenmedik veda! Kıyasıya mücadelenin kaybedeni herkesi şaşırttı...
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 01:45

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranında yayınlanan MasterChef All Star'da hem ekran başındakiler hem de jüri üyeleri kıran kırana geçen bir mücadeleyle karşı karşıyaydı. Yarışmada bu haftanın elenen ismi ise herkesi şaşırttı. 

SERT ÇIKIŞLARIYLA MEŞHURDU

Medyafaresi.com'da yer alan habere göre; TV8'de yayınlanan sevilen yemek yarışması MasterChef'te bu sezon all star heyecanı yaşanıyor. Hafta boyu kıyasıya geçen mücadelenin sonunda elenen yarışmacı belli oldu. İzleyiciler tarafından oldukça sevilen fakat şef tabağında son ikiye kalan yarışmacılar herkesi duygulandırdı.

İlk etapta yaratıcılık yemeği yapan yarışmacılar, ikinci etapta Şef Mehmet Yalçınkaya'nın Kızılcık Tarhanalı Levrek tabağını yaptılar.

0x0-kizilcik-serbeti-yeni-sezon-tarihi-kadroya-dahil-olan-yeni-isimler-ile-yeni-sezona-bomba-gibi-donuyor-kizilcik-1690964845087-002.jpg

KIYASIYA MÜCADELE

Eleme heyecanının yaşandığı MasterChef All Star'da bu haftanın eleme adayları olarak Eda, Tanya, Eray, Mert, Çağatay, Berker ve son olarak Esra seçilmişti. Kıyasıya mücadelenin ardından MasterChef All Star'da elenen yarışmacı Berker oldu.

Eda, Tanya ve Eray ilk etapta MasterChef All Star'ın beşinci haftasına kalmayı başararak yukarı çıktılar.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan