MasterChef Esra programa makyajsız çıktı… Doğal halini görenlerden çarpıcı yorumlar

MasterChef Türkiye’nin başarılı yarışmacılarından Esra Tokelli, sadece yemekleriyle değil, tercih ettiği ağır makyajıyla da sosyal medyada çok konuşulmaktaydı. Ancak son yayına doğal haliyle çıktı. Esra'nın doğal halini gören takipçileri ikiye bölündü

MasterChef Esra programa makyajsız çıktı… Doğal halini görenlerden çarpıcı yorumlar
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2023 14:39

MasterChef 2020 sezonunda yarışan Esra Tokelli, azmi ve performansıyla dikkatleri üzerine çekiyordu. Başarılı isim, bu sene yapılan All Star kadrosuna da dahil oldu. 

Ünlü şefler Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliği yaptığı MasterChef All Star Türkiye yarışması heyecanlı bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden yetenekli şefler, sergilediği şahane tabaklarla adından söz ettiriyor.

ELEŞTİRİ OKLARININ HEDEFİNDE


Turkiyegazetesi.com.tr'deki habere göre; MasterChef All Star 2023’te yarışan ve performansıyla adından sık sık söz ettiren Esra Tokelli de en renkli yarışmacılardan biri. All Star kadrosuna 8. olarak katılan yarışmacı, şampiyonluk adaylarından biri olarak gösteriliyor. 

Esra Tokelli, gösterdiği üstün performans kadar programda yaptığı ağır makyajlarla da dikkat çekiyor. Kirpik taktıran ve koyu renk rujlar süren Esra, sosyal medyada eleştirilerin hedefi oluyor. 

masterchef-esra-makyajsiz-1.jpg

SEVENLERİNİ İKİYE BÖLDÜ


Zaman zaman Instagram hesabında makyajsız hallerini paylaşan yarışmacı, takipçilerinin de ısrarıyla programa makyajsız çıktı. Çekimlere doğal haliyle katılan MasterChef Esra’nın takipçileri ikiye bölündü. Bazı kişiler Esra’ya makyajın yakıştığını savunurken, bazı kişiler ise doğal halinin daha güzel olduğuna vurgu yaptı.

Etiketler :