MasterChef Türkiye'de kıyasıya yarışın kaybedeni Şule oldu! 2 isim daha gidiyor

TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de hayallerine veda eden isim Şule oldu. Somer Şef'in imza yemeğini en iyi şekilde yapmak için yarışan yarışmacılar kıyasıya yarıştılar. 2 ismin daha eleneceği öğrenildi

MasterChef Türkiye'de kıyasıya yarışın kaybedeni Şule oldu! 2 isim daha gidiyor
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2022 01:30

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’de rekabet tüm hızıyla sürüyor. Yarışmaya veda eden ismin hayranları yıkıldı.

Yayınlanan son bölümde yarışmacılar yemeklerini şeflere sundu. Şeflerin tadımı sonrası 6 kişilik eleme potasından çıkan 3 isim;  Gamze, Tayfun ve Metin oldu.

Son eleme oyununda karşı karşıya mücadele eden isimler ise Tolga, Şule ve Burak olarak belirlendi. 3 kişilik son eleme oyununda ise yarışmacılar, Somer Şef'in imza yemeğini en iyi şekilde yapmak için savaştı. İkinci etabın sonunda eleme adaylarının hazırlamış olduğu yemeklerin tadımı yapıldı. 

Yapılan tadım sonrası şeflerin verdiği karara göre, MasterChef Türkiye'de elenen dördüncü isim Şule oldu.

Öte yandan gelen bilgilere göre yarışmaya iki isim daha veda edecek.

62f9669a86b24729a869b69a.jpg

ŞULE HAKKINDA BAZI BİLGİLER

Şule Yaman 24 yaşında ve aslen Samsunludur. Harita mühendisliği yüksek lisans öğrencisi olan MasterChef Şule, Trabzon'da doğmuş ve büyümüş. Masterchef ilk turda 3 evet alarak 2. tura kadar yükselmiş büyük başarı elde etmişti. Öte yandan MasterChef Şule Yaman ana kadroya yedeklerden giren son isim oldu. Fakat tv8 ekranlarındaki yarışması kısa süren MasterChef Şule ikinci haftasında elenerek yarışmaya veda etti. 

Kaynak: Haber3.com