MasterChef'in sempatik şefi Danilo Şef'in başına gelmeyen kalmadı! Bu kez ucuz atlattı...

Geçtiğimiz haftalarda eski iki çalışanı tarafından darp edildikten sonra bir süre ekranlardan uzak kalan MasterChef'in sempatik şefi Danilo'nun başına gelmeyen kalmadı.

MasterChef'in sempatik şefi Danilo Şef'in başına gelmeyen kalmadı! Bu kez ucuz atlattı...
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 01:36

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranında yayınlanan MasterChef All Star yarışmasının sempatik sunucusu Danilo Zanna, geçtiğimiz haftalarda eski iki çalışanı tarafından darp edildiği görüntülerle gündem olmuştu.

84618e7890913921-1689782223.jpg

 

Yaşanan korkunç olayın ardından ülkesine döneceğini açıklayan Danilo Şef, şimdilerde yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Danilo Şef bu kez yarışmada korkutan kazanan kurbanı oldu.

maxresdefault-006.jpg

DANİLO ŞEF BU KEZ UCUZ ATLATTI

Medyafaresi.com'da yer alan habere göre; MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Mehmet Yalçıkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu; yarışmacılardan 45 dakikada 25 adet tulumba yapmalarını istedi. Tüm yarışmacılar hünerlerini sergiledi. Oyun esnasında Barbaros'un yanına giden Danilo Şef, ona iltifat ettikten sonra diğer yarışmacıların performanslarını tek tek izledi. O esnada elindeki kabı rafa kaldırmak isteyen Barbaros, yağı yanlışlıkla İtalyan şefin ayağına döktü.

Danilo Şef, "Barbaros yemin ediyorum var ya nasıl bir nazar bu! İyi ki sıcak değildi, yoksa beni yakmıştın" diyerek genç yarışmacıyı ti'ye aldı. "Mehmet Şef'im söyledin yine söyleyeceğini olmayacak şey oldu. Adamın ayağına yağ döktük." Barbaros izleyenleri gülümsetti.

Mehmet Yalçınkaya da "Niye ayakkabı giymiyorsun" diyerek sandaletli Danilo Şef'e göndermede bulundu. Şeflerin değerlendirmesi ardından en başarılı bulunan; Sergen, Tolga, Rıfat, Ayaz ve Eda arasından Tolga ile Sergen son ikiye kaldı. Mavi takım kaptanı olan Sergen, kırmızı takım kaptanı olarak Barbaros'u seçti.

Tahsin, Dilara, Ayaz, Tolga, Azize, Suna, Alican, Gamze ve Rıfat bu hafta Sergen'in kaptan olduğu mavi takımda; Eray, Tanya, Sefa, Esra, Batuhan, Çağatay Barış, Eda ve Mert de Barbaros'un kaptan seçildiği kırmızı takımda yarışacak.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan