Melek Baykal'dan yıllar sonra itiraf: Alişan ve Çağla Şıkel ile oynamak istemedim

Usta oyuncu Melek Baykal, önceki gün katıldığı bir YouTube programında 'Cennet Mahallesi' dizisiyle ilgili çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi.

Melek Baykal'dan yıllar sonra itiraf: Alişan ve Çağla Şıkel ile oynamak istemedim
Yayınlanma Tarihi : 05 Mayıs 2024 00:40

Show TV'de yayımlanan ''Cennet Mahallesi'' dizisi yayımlandığı dönemde izlenme rekorları kırmıştı. Dizinin başrol oyuncusu Usta oyuncu Melek Baykal, önceki gün katıldığı bir YouTube programında 'Cennet Mahallesi' dizisiyle ilgili herkesi şoka uğratan  bir itirafta bulundu.

Dizide birlikte rol aldığı Çağla Şıkel ve Alişan'dan bahseden Baykal, ilk teklif geldiğinde söz konusu ikiliyi yapımda istemediğini itiraf etti.


"Yapımcımız rahmetli Türker İnanoğlu’na ‘Beni affedin. Bir manken ve bir türkücü ile oynamam’ dedim" şeklinde konuşan ünlü oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:


“Çağla 20-21 yaşlarında, çok gençti. İlk set günümüzde saçlar bukle bukle, takma kirpikler ful makyaj geldi, sesimi çıkarmadım. Çağla sürekli kameraya bakıyordu. İlerleyen günlerde dayanamayıp çektim kenara, ‘Top model Çağla’yı unut. Burada ‘Pembe’nin kızı ‘Sultan’sın. Takma kirpiklerini de çıkar’ dedim. İkiletmedi, söylediklerimi harfiyen uyguladı.” 


 "Alişan da kendisini başkasının seslendirmesini isteyince çok sinirlendim. ‘Sana başkası ruh veremez’ diyerek onu dublaj stüdyosunda itekledim, giriş o giriş!"