Melisa Döngel yeni erkek arkadaşıyla objektiflere Bebek'te takıldı

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı dizisinde 'Leyla' karakteriyle seyirci karşısında olan Melisa Döngel yeni sevgilisiyle görüntülendi. Bebek'te objektiflere takılan Melisa Döngel'in erkek arkadaşının oldukça karizma olduğu görüldü

Melisa Döngel yeni erkek arkadaşıyla objektiflere Bebek'te takıldı
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2022 15:22

Dizi dünyasında yıldızı hızla parlayan Melisa Döngel özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı dizisinin final yapmasıyla birlikte güzel oyuncu setlere veda etti.

Setlere veda eden Melisa Döngel'in ne zaman setlere döneceği merak edilirken şimdilik boş vakitlerini yeni sevgilisiyle birlikte geçiriyor.

OBJEKTİFLERE YAKALANDILAR

Melisa Döngel, geçtiğimiz gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Yeni sevgilisiyle birlikte köpeklerini gezdiren güzel oyuncu, bir süre deniz kenarında temiz hava aldı.

melisa-dongel-yeni-erkek-arkadasiyla-bebekte-goruntulendi.jpg

Gazetecilerin ısrarlı sorularını yanıtsız bırakan Melisa Döngel sorulara sadece gülümsemekle yetindi.

18 Eylül 1999 tarihinde dünyaya gelen Melisa Döngel henüz 23 yaşındadır. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi mezunlarındandır. 2015'te Ne Münasebet adlı dizide çocuk oyuncu olarak rol almış sonrasında ise Elif dizisinde hayat verdiği Melis karakteri ile ünlenmiştir. 

Kaynak: all.com.tr