Mert Aydın Merve Boluğur boşanıyor! Davayla ilgili ilk bilgiler de geldi

Hadise jet hızıyla evlenip boşanmıştı! Yeni bir jet hızında boşanma haberi daha. Oyuncu Merve Boluğur ile DJ Mert Aydın boşanıyor. İkilinin daha yeni evlendikleri öğrenildi. Ekim ayında evlenen çiftin boşanma haberleri magazin dünyasını sarstı

Mert Aydın Merve Boluğur boşanıyor! Davayla ilgili ilk bilgiler de geldi
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2022 23:48

Daha önce 'Küçük Sırlar', 'Acemi Cadı' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi yapımlarda rol alan Merve Boluğur, 2 Ekim 2022 tarihinde Fuat Paşa Yalısı'nda DJ Mert Aydın ile dünya evine girmişti. İkilinin boşanacakları öne sürüldü.

ACUN ILICALI'NIN KANALINDA GÜNDEME GETİRİLDİ

Acun Ilıcalı'ya ait tv8 kanalında yayınlanan 2. Sayfa'nın haberine göre; Merve Boluğur, her anını gözler önüne serdiği Mert Aydın ile paylaşım yapmaktan kaçınıyor. Aile fotoğrafını yayınlarken Aydın'ı keserek paylaşan Boluğur'un babasının evine döndüğü iddia edildi.

Kriz iddiaları sonrası alyansını da çıkaran Boluğur'un paylaşımlarında parmaklarını göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Oyuncunun dün akşam da Instagram'ın hikayeler kısmında Seden Gürel'in 'Aklımı Çelme' adlı şarkısını söylemesi gündem oldu.

"ADAM ETTİKLERİMİZ YÜZÜMÜZE BAKMAZ OLDU" SÖZLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan NTV'de de dikkat çeken bir detaya yer verildi; Önceki gün Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan şarkıcı ve oyuncu Merve Boluğur, "Ders çıkardığın olay ne?" sorusuna cevap vererek şunları yazmıştı:

mert.jpg

"Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük iyilikte bulunmayacağım."

BİRSEN ALTUNTAŞ'DA BOŞANMA İDDİALARINI YAZDI

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş'ta kişisel internet sitesinde boşanma iddialarıyla ilgili bir yazı yazdı. Ancak ne Merve Boluğur ne de Mert Aydın henüz bir açıklama yapmış değil

Birsen Altuntaş şunları yazdı;

er5x1xwooe2csyacqlk2nq.jpg

Merve Boluğur’un evliliği 40 gün sürdü. Mert Aydın boşanmak için harekete geçti. 2 Ekim’de nikah masasına oturan Merve Boluğur ile müzisyen Mert Aydın’ın evliliği sadece 40 gün sürdü.Her yerde el ele göz göze olan çift, bir süre önce evleri ayırdı.

Merve Boluğur ile fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın harekete geçti ve boşanma işlemlerini başlattı. Aydın, avukatına talimat verdi.