Mert Yazıcıoğlu'ndan eski sevgilisi Afra Saraçoğlu'na şok! Sildi geçti...

Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başlayan Mert Yazıcıoğlu, yaklaşık 4 yıl birlikte olduğu Yalı Çapkını dizisinin Seyran'ı eski sevgilisi Afra Saraçoğlu'nu tek kalemde sildi geçti.

Mert Yazıcıoğlu'ndan eski sevgilisi Afra Saraçoğlu'na şok! Sildi geçti...
Yayınlanma Tarihi : 07 Nisan 2023 01:49

Star TV ekranında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterini canlandıran başarılı oyuncu Afra Saraçoğlu ile 4 yıllık ilişkisini sonlandırdıktan sonra güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile yeni bir aşka yelken açan Mert Yazıcıoğlu, eski sevgilisini tek kalemde sildi.

Gazete Kolektif'in haberine göre; 2018 yılında İyi Oyun adlı filmin setinde tanışan Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu geçtiğimiz aralık ayında 4 yıllık ilişkilerini noktalayarak evlerini ayırdı. Yazıcıoğlu ayrılıktan kısa bir süre sonra Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başladı. İlişkisini gözlerden uzak yaşayan Yazıcıoğlu’nun son hamlesi dikkat çekti.

AFRA’YI SİLDİ

Önceki akşam sevgilisi Dilan Çiçek Deniz ile bir mekan çıkışı görüntülenen ve mutluluğu gözlerden kaçmayan Mert Yazıcıoğlu, 4 yıl aşk yaşadığı Afra Saraçoğlu’nu Instagram’da takipten çıkardı. Saraçoğlu ise Mert Yazıcıoğlu’nu takip etmeye devam ediyor.

page-002.jpg

Aşklarını dolu dizgin yaşayan Mert Yazıcıoğlu ve Dilan Çiçek Deniz önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülenmişti. 6 saat restoranda zaman geçiren ikilinin keyifli halleri dikkat çekmiş ancak soruları yanıtsız bırakmışlardı.

Kaynak: gazetekolektif.com