Merve Dizdar'dan özel hayat itirafı! Hayranlarını üzdü! 'Boşandığımdam beri pek iyi gitmiyor'

TRT1'in Masumlar Apartmanı dizisiyle büyük üne kavuşan Merve Dizdar özel hayatıyla ilgili itiraflarda bulundu. Açıklamaları sevenlerini üzdü

Merve Dizdar'dan özel hayat itirafı! Hayranlarını üzdü! 'Boşandığımdam beri pek iyi gitmiyor'
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 20:40

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Gülben karakteriyle geniş kitlelere ulaşmayı başaran Merve Dizdar magazin basınının gündemine üzücü bir haberle geldi. Merve Dizdar özel hayatıyla ilgili olarak hayranlarını üzen açıklamalarda bulundu. 

Sabah'ta yer alan habere göre; 'Kar ve Ayı' filmi ile Altın Portakal'da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almasıyla alakalı konuşan oyuncu, "Çok mutluyum, çok güzel tepkiler geldi" dedi.

İYİ GİTMİYOR

Özel hayatıyla alakalı da konuşan Merve Dizdar, "Özel hayatım boşandığımdan beri pek iyi gitmiyor. Gitmiyor derken, çok iş yaptım. Zaman bulamıyorum, vallahi. Eskiden böyle derlerdi gülerdik; gerçekten öyle zaman yok. Tercihim bu. Şu an iyi çünkü çok sorumluluk oluyor, gerek yok. Zaten işimiz gücümüz var" açıklamasını yaptı.

 Gürhan Altundaşar ile evli olan Merve Dizdar 2021 yılı içerisinde tek celsede boşanmıştı.  Gürhan Altundaşar'da Merve Dizdar gibi oyuncuydu.. 

6152996c4e3fe11bac4178b7.jpg

Kaynak: Sabah.com.tr