Meryem Uzerli'nin Kızlarıyla Olan Pozları Görenleri Hayrete Düşürdü, Benzerliğe İnanmayacaksınız!

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, her yıl 24 Aralık'ta kutlanan Noel'i bu yıl kızlarıyla birlikte dolu dolu geçirdi. Sosyal medyada o anları paylaşan Meryem Uzerli'nin kızları Lara Jemine ve Lily Koi ile benzerlikleri ise çok şaşırttı.

Meryem Uzerli'nin Kızlarıyla Olan Pozları Görenleri Hayrete Düşürdü, Benzerliğe İnanmayacaksınız!
Yayınlanma Tarihi : 25 Aralık 2022 22:57

Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Filiz Ahmet, Selma Ergeç’in başrolünü paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle şöhretine şöhret katan, şimdilerde ise reklam filmleriyle izleyici karşısına çıkan Meryem Uzerli, kızlarıyla çekilen yılbaşı karelerini 7,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı.

Serveti yaklaşık 10 milyon dolar olduğu konuşulan ve Türkiye’nin en zengin aktrisi olan Meryem Uzerli, paylaştığı kareleriyle ilgi odağı oldu.

meryem-uzerliden-kizlari-lara-jemine-ve-lily-koiyle-yilbasi-pozlari2.jpg

Oyuncu Can Ateş’ten olan kızı Lara Jemine’yi 2014 yılında kucağına alan ve sır gibi sakladığı sevgilisinden dünyaya gelen ikinci kızı Lily Koi’yi geçtiğimiz yıl dünyaya getiren Uzerli, kızlarıyla olan karelerini takipçilerinin beğenisine sundu.

Halit Ergenç ile başrolünü paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle gönüllerde taht kuran Alman oyuncu Meryem Uzerli’nin sevimli kızlarıyla olan karelerine beğeni yağdı.

meryem-uzerliden-kizlari-lara-jemine-ve-lily-koiyle-yilbasi-pozlari1.jpg

Oldukça kilo veren Uzerli’nin fit hali övgüler topladı. Noel öncesi evini süsleyen Meryem Uzerli’nin kızları Lara Jemine ve Lily Koi ile fotoğrafları kısa sürede gündem oldu.

meryem-uzerliden-kizlari-lara-jemine-ve-lily-koiyle-yilbasi-pozlari3.jpg

Kaynak: gazetekolektif.com