Milli atlet Nagihan Karadere'ye büyük şok! Ağabeyi ağır konuştu...

Survivor All Star 2024'ün gözde yarışmacısı milli atlet Nagihan Karadere evlatlıktan reddedildi. Konuyla ilgili sosyal medyadan açıklamaya yapan Karadere'nin ağabeyinin sözleri gündem oldu.

Milli atlet Nagihan Karadere'ye büyük şok! Ağabeyi ağır konuştu...
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2023 20:13

Milli atlet Nagihan Karadere, şimdilerde Survivor All Star 2024 için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak New York Times Square'de fanları tarafından dev ekranda yer aldığı haberleiryle gündeme gelen Karadere, ağabeyi Fehmi Karadere'nin sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla büyük bir şok yaşadı. 

Fehmi Karadere, Survivor yarışmasındaki başarısıyla adından söz ettiren ve şimdilerde All Star'a katılmak için hazırlıklara başlayan kardeşi Nagihan Karadere'nin evlatlıktan reddedilmesi için dava açtıklarını duyurdu. 

'Bu Şahsın Ailemizle Hiç Bir Hukuku Kalmamıştır' 

Haberler.com'da yer alan habere göre; Instagram hesabından paylaşım yapan Fehmi Karadere, "Ben ve ailem olarak Nagihan Karadere adında bir aile üyesi kalmamış olup adli makamlarca görüşülüp annem ve babam adına evlatlıktan reddedilmesi için mahkemeye başvurduk. Bu şahsın ailemizle alakalı hiçbir bir hakkı kalmamıştır. Bizi 3 kuruşa satanları biz beleşe veririz"

Nagihan Karadere, ağabeyinin paylaşımlarıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

adsiz2.jpg

Etiketler :