Müge Anlı'dan boşanma iddialarına yanıt

Müge Anlı’nın geçtiğimiz sene hayatını birleştirdiği Şinasi Yüzbaşıoğlu ile boşanacağı öne sürüldü. Magazin sitelerinde çıkan iddiaların ardından Müge Anlı cephesinden yanıt geldi.

Müge Anlı'dan boşanma iddialarına yanıt
Yayınlanma Tarihi : 23 Haziran 2023 15:28

ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı geçtiğimiz yaz ayında Şinasi Yüzbaşıoğlu ile hayatını birleştirmişti.

Yeniçağ gazetesinin internet sitesi yenicaggazetesi.com.tr adresinde yer alan habere göre; Mutlu bir evlilik sürdüğünü her defasında dile getiren Müge Anlı’nın geçtiğimiz günlerde boşanacağı bazı medya organları tarafından iddia edilmişti. Çıkan iddialar sonrası Müge Anlı’dan yanıt geldi.

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile boşanacakları yönünde sosyal medyada dolaşan iddialara sinirlendi. 'Rahmi Özkan hayatını kaybetti' haberlerine de ateş püsküren Müge Anlı'nın açıklaması gündem oldu.

"Şimdi tatile giriyoruz diye Rahmi Bey'e boyuna 'öldü' diye haber yapmayın. Benim için de 'boşandı' diye yazmayın. Bunları yazanlar olursa benim sosyal medyayı çok iyi kullanan seyircilerim var. Bunları spam'leyecek mişsiniz. Ben ne olduğunu bilmiyorum ama böyle şikayet edecekmişsiniz." ifadelerini kullanan Müge Anlı, Rahmi Bey'in sağlık durumunun iyi olduğunu vurguladı.

Müge Anlı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Adam aslan gibi maşallah. Ben de çok mutluyum maşallah. Gözü olanın gözü çıksın. Kim böyle yazıyorsa Allah onun başına versin. Gerçi Rahmi Bey 'Benim ömrüme ömür katılıyor' diyor. Doğru söylüyor.