Müge Anlı'nın herkesten sakladığı kızı Lidya Müge Akdağ katıldığı programda ortaya çıktı

Ünlü televizyoncu Müge Anlı'nın ilk evliliğinden dünyaya gelen ve gözlerden uzak büyüttüğü hukuk öğrencisi kızı Lidya'nın geçen aylarda "Aileler Yarışıyor" isimli programa katıldığı öğrenildi. Lidya'yı görenler aynı annesi yorumunu yaptılar

Müge Anlı'nın herkesten sakladığı kızı Lidya Müge Akdağ katıldığı programda ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2023 09:40

Uzun yıllardır ATV ekranlarında program yapan ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan Müge Anlı'nın Burhan Akdağ ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Lidya Müge Akdağ'ın Ramazan ayında arkadaşlarıyla Aileler Yarışıyor programına katıldığı ortaya çıktı. 

GÖZLERDEN UZAK BİR HAYAT YAŞIYOR

Koç Üniversitesi'nde hukuk bölümünde öğrenim gören Lidya Müge Akdağ, ailesinin yanı sıra gözlerden uzak sakin bir hayat yaşıyor. Son olarak Akdağ geçen Ramazan ayında Asuman Krause'nin sunduğu Aileler Yarışıyor programında ortaya çıktı. 

Arkadaşlarıyla "Kunaryalar" adını verdikleri takımla yarışmaya katılan Lidya Müge Akdağ, sosyal medyada da oldukça konuşuldu. 

122111711-33.jpg

2 KERE EVLENMİŞLERDİ

Müge Anlı ve gazeteci Burhan Akdağ, 1993 yılında nikâh masasına oturmuş 2002 yılında kızları Lidya'yı kucaklarına almıştı. Bir süre sonra şiddetli geçimsizlik yaşamaya başlayan Anlı ve Akdağ, 2008 yılında boşandı. 

122134336-77.jpg

İkili boşandıktan sonra yeniden bir araya gelerek tekrar evlendi. Ancak çift bu sefer de Anlı'nın şiddet iddiasıyla bitti.

Etiketler :