Muud’da Temmuz Ayında En Çok Megastar Tarkan Dinlendi

En çok dinlenen yabancı single şarkılar kategorisinde 2021 Eurovision birincisi Måneskin, Beggin' cover’ı ile ilk sıraya yerleşti ve Türkiye'den de Megastar Tarkan en çok dinlenen şarkıcı oldu

Muud’da Temmuz Ayında En Çok Megastar Tarkan Dinlendi
Yayınlanma Tarihi : 04 Ağustos 2022 11:07

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud'un temmuz ayının yerli sanatçılar listesinin ilk sırasında Megastar Tarkan yer aldı.

Türk Telekom açıklamasına göre, Serdar Ortaç’ın sevilen parçalarının çeşitli sanatçılar tarafından seslendirildiği Serdar Ortaç Şarkıları, Vol. 1, temmuz ayında da en çok dinlenen yerli albümler kategorisinde zirvedeki yerini korudu.

Gitarist, vokalist, şarkı yazarı Salman Tin ve prodüktör, aranjör Bilge Kağan Etil’den (BKE) oluşan elektronik pop grubu KÖFN ise Bi' Tek Ben Anlarım parçası ile "yerli single" listesinin lideri oldu.

Muud temmuz ayı en çok dinlenen yabancı single şarkılar kategorisinde 2021 Eurovision birincisi Måneskin, Beggin' cover’ı ile ilk sıraya yerleşti.

Muud temmuz ayında en çok dinlenen yabancı sanatçılar listesinde liderliği elde eden Harry Styles, en çok dinlenen yabancı albümler listesinde de Harry's House albümüyle zirvede yerini alarak 2 farklı kategoride temmuz ayının şampiyonu oldu.

Kaynak:Haber Kaynağı