Nihal Candan hakkındaki gerçek herkesi şoke etti! Görüntüleri ortaya çıktı...

Mal varlığı değerlerini aklama suçundan tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan hakkında ortaya çıkan gerçek herkesi şoke etti. 4 ay önce çekilmiş görüntüleri magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Nihal Candan hakkındaki gerçek herkesi şoke etti! Görüntüleri ortaya çıktı...
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2023 11:53

Fenomen Dilan Polat ve Engin Polat'la başlayan 'kara para aklama' avı birçok fenomeni diken üstü ederken, Candan kardeşler de soruşturmadan geçti. Suç örtüne üye olma, suç örgütü kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Tutuklandığını duyunca sinir krizi geçiren Candan kardeşlerden Nihal'in bir süre önce nikah masasına oturduğu görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

adsiz2-002.jpg

Nihal Candan 4 Ay Önce Nikah Masasına Oturmuş

Haberler.com'un derlediği içeriğe göre; Nihal Candan 4 ay önce evlendi ama evliliğine dair tek bir paylaşım yapmadı. 28 Temmuz'da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile evlenen Nihal Candan'ın nikah görüntüleri de ortaya çıktı. Show TV'nin ortaya çıkardığı görüntülerde çiftin nikah şahidi ise Candan kardeşlerin anne ve babası olmuş.

Mehmet Faruk Çiçek de gözaltı sürecinde evdeydi ve işlemlerden sonra serbest bırakıldı. Ancak Çiçek karısını bu süreçte yalnız bıraktı ve sessizliğe gömüldü.

adsiz-002.png

Etiketler :