Nurgül Yeşilçay hayranları çok üzüldü! Kimsenin beklemediği kötü haber

Henüz ekrana daha yeni dönen Nurgül Yeşilçay'dan kötü haber. Sevenleri sosyal medyadan üzüntü mesajları paylaştılar

Nurgül Yeşilçay hayranları çok üzüldü! Kimsenin beklemediği kötü haber
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2023 23:12

Kanal D ekranlarında yayımlanan dizilerden peş peşe final haberleri gelmeye devam ediyor. Veda Mektubu dizisi her hafta pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Yeni sezona iddialı bir başlangıç yapan ancak sonrasında reytinglerde düşüş yaşayan dizi final yaptı. 

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın yer aldığı dizi zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekmişti.

HAYRANLARI ÜZÜLDÜ

005-wi9m.png

Final haberine Nurgül Yeşilçay'ın hayranları çok üzüldü. Bu gelişme üzerine Yeşilçay'ın çok sayıda hayranı sosyal medya hesabından peş peşe mesajlar paylaştılar.

Nurgül Yeşilçay'ın yeniden ekrana dönüp dönmeyeceği merak ediliyor. 

 

ESKİ BÖLÜMLER NE OLACAK?

Gercekgundem.com sitesindeki habere göre; Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın yer aldığı dizi zengin oyuncuların yer aldığı Veda mektubunun eski bölümleri youtube üzerinden izlenebilecek.

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın hayranları gelen final haberine sosyal medyadan paylaştıkları mesajlarla tepki gösterdiler.