Oğuzhan Uğur bu kez bir ilke imza atacak! Konuğunu duyan şaşkınlığını gizleyemiyor...

Babala TV'nin kurucusu Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uğur'un 'Mevzular Açık Mikrofon' programının yeni sezonunda alacağı ilk konuk gündem oldu.

Oğuzhan Uğur bu kez bir ilke imza atacak! Konuğunu duyan şaşkınlığını gizleyemiyor...
Yayınlanma Tarihi : 08 Ağustos 2023 00:36

Muhalif söylemleriyle adından sıkça söz ettiren sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Oğuzhan Uğur, uzun yıllardır sunduğu 'Mevzular Açık Mikrofon' programına alacağı konukla dikkatleri çekti. 

Gazete Duvar'da yer alan habere göre; Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde siyasileri konuk ettiği yayınlarıyla dikkatleri üzerine çeken Babala TV'nin sahibi Oğuzhan Uğur, Mevzular Açık Mikrofon'un başlayacağını duyurdu.

Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ilk üç bölümün içeriğinden bahsederken, üçüncü bölümde konuğun dünyada vatandaşlığa kabul edilen ilk robot olan Sophia'nın olacağını söyledi

cscsdcd-001.jpg

Oğuzhan Uğur'un Sophia'nın konuk olacağını açıkladığı paylaşımı şu şekilde: 

"Mevzular Açık Mikrofon başlıyor. Ancak ilk üç bölüm için hazırlanan afişlerin hiçbirini beğenemedim =( Aranızda bu afiş işini ben hallederim diyenler varsa yardımınızı bekliyoruz. Bize afiş yapar mısınız? Paylaştığım boş afiş üzerinden ilerleyebilirsiniz.

Birinci bölüm Mülteci Meselesi. Sığınmacı karşıtı gazeteciler, Zafer Partisi temsilcileri ve sığınmacı haklarını savunan Suriyeli dernek temsilcileri karşı karşıya geliyor.

İkinci bölüm Ekonomi. Ekonomi profesörleri ve finans uzmanları salondaki gençlerin sorularını cevaplayacak.

Üçüncü bölüm en sevdiğim. Dünyaca meşhur yapay zeka robot Sophia konuğumuz oluyor. Ne istersek soruyoruz. =)

Afişleri onayladığımız an katılım paylaşımını yapacağız.

Not: Kullandığımız afişlerin ücretini muhakkak taktim edeceğiz????????"

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan