Oyuncu Ebru Şahin'in yeni imajı beğeni üstüne beğeni aldı! İlk yorum ise kocası Cedi Osman'dan..

Star TV ekranında çok yakında yayınlanacak olan 'Yüz Yıllık Mucize' dizisinin kadın başrolü Ebru Şahin, yeni imajıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Ünlü oyuncu Şahin'in yeni imajı sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

Oyuncu Ebru Şahin'in yeni imajı beğeni üstüne beğeni aldı! İlk yorum ise kocası Cedi Osman'dan..
Yayınlanma Tarihi : 16 Mart 2023 12:00

Ünlü oyuncu Ebru Şahin, Birkan Sokullu ile birlikte Yüz Yıllık Mucize isimli dizinin başrolünde bulunuyor. Star TV ekranında perşembe akşamları yayınlanacak olan dizi merakla beklenirken, Harika karakterini canlandıracak olan oyuncu da yepyeni bir imaj ve hikaye ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Heyecanlı olan ve Destan gibi çok zorlu bir hikayeden sonra farklı bir karakter ile setlere dönüş yapan Ebru Şahin, yepyeni bir başlangıç gerçekleştiriyor. Oyuncu bu süreçte imajını da yeniledi. Düz saçları ile instagram’da son halini paylaşan Ebru Şahin’e binlerce beğeni yapılırken, çok sayıda da iltifat içerikli yorum geldi.

Ebru Şahin’in kocası Cedi Osman, ilk iltifat yapanlardandı… Cedi Osman, “Tatlı gülüş pek yaraşır, gözleri ömre bedel” şeklinde mesajla eşine kalp yolladı. Ebru Şahin de kalp ve utanma emojileri ile aşkına yanıt verdi.

ebrusahin-yeniimaj-yne2.webp

Ebru Şahin’in hayranları da son halini çok beğendiklerini belirten binlerce yorumda bulundu. Takipçileri, “Güzelliğin her şeyi gölgede bırakmış” diyerek iltifat etti.

Özellikle yurt dışında çok geniş bir hayran kitlesi bulunan Ebru Şahin’e farklı dillerden de çok sayıda yorum geliyor ve oyuncunun uluslararası anlamda ne kadar popüler hale geldiği de bu yorumların çeşitliliğinden anlaşılıyor.

4.2 milyon takipçisi ile instagram’da hızla hayran kitlesini artıran Ebru Şahin’in kıvırcık saçlarını daha çok sevdiğini belirten takipçileri de çok fazla…

Ünlü oyuncunun yeni dizisindeki Harika karakterinin kıvırcık saçları ile dikkat çekeceğini belirtelim.

Kaynak: televizyongazetesi.com