Oyuncu Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın uçakta başına gelmeyen kalmadı! O anlara isyan etti

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde final yapan Masumlar Apartmanı dizisiyle ünlenen Ezgi Mola ile Merve Dizdar uçakta yaşadığı ayak kokusuna sitem etti.

Oyuncu Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın uçakta başına gelmeyen kalmadı! O anlara isyan etti
Yayınlanma Tarihi : 11 Haziran 2022 01:17

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve iki sezon boyunca herkesin büyük ilgisini toplayan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar ile Ezgi Mola'nın yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor. Dizi bitse de ikilinin dostlukları sürüyor.

Ezgi Mola ile Merve Dizdar sosyal medyayı alt üst eden bir video paylaştılar. Yayınladıkları videoda Ezgi Mola ile Merve Dizdar'ın uçaktaki ayak kokusuna isyan ettikleri görüldü.

Yurtgazetesi.com.tr tarafından paylaşılan haberde; Ezgi Mola ile Merve Dizdar'ın uçakta başına gelenler aktarıldı.

Masumlar Apartmanı'nın muhteşem ikilisi Safiye ve Gülben karakterlerine can veren Ezgi Mola ile Merve Dizdar uçak yolculuğunda oldukça zor anlar yaşadı.

Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği Erşan Kuneri dizisinde de performansları ile göz dolduran ikili uçak yolculuğunda kötü bir deneyim yaşadı.

Uçakta ayak koktuğunu söyleyen Ezgi Mola isyan ettiği o anları kameraya aldı. Ezgi Mola'nın uçağa kokulu sprey sıktığı da görüldü.