Oyuncu Necip Memili'nin evinden minik bir servet çalındı! Hırsız en yakınından biri çıktı

Çukur, Kanunsuz Topraklar gibi dizilerle ününe ün katan Oyuncu Necip Memili'nin başına gelen hırsızlık olayı herkesi çok şaşırttı.

Oyuncu Necip Memili'nin evinden minik bir servet çalındı! Hırsız en yakınından biri çıktı
Yayınlanma Tarihi : 13 Temmuz 2022 18:25

Her zaman olduğu gibi yine hırsız tanıdık çıktı. Çukur ve Kanunsuz Topraklar dizileriyle tanınan Oyuncu Necip Memili'nin evinde hırsızlık şoku yaşandı. Kamera görüntüsü sayesinde hırsız tespit edildi. Oyuncu Necip Memili'nin eksilen eşyaların perde arkası gizemli bir şekilde ortaya çıktı.

Olay sonrasında Oyuncu Necip Memili'nin ve eşinin şaşkınlığını gizleyemediği öğrenildi.

ÇALIŞAN KADIN EVİ BOŞALTTI

Oyuncu Necip Memili ile Didem Memili'nin, Sarıyer'de ikamet ettikleri evlerine yardım için Fatma T. adlı bir kadın geliyordu.

BİNLERCE LİRALIK EŞYALAR YOK OLDU

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre, ünlü oyuncunun eşi son zamanlarda yüz binlerce lira değerindeki ziynet eşyalarının eksildiğini fark etti.

EVDEKİ KAMERA HER ŞEYİ ÇÖZDÜ

Çift, eve kamera düzeneği kurdu. F. T.'nin eşyaları temizlik kovasına koyduktan sonra poşetlerle evden çıkarttığı görüldü. Çift, karakola gidip şikayetçi oldu. F. T., eşyaları Didem Memili'nin kendisine verdiğini, takılardan ise haberi olmadığını söyledi.

EVDEN ÇALINAN EŞYALARIN TAM LİSTESİ


-3 altın pırlantalı küpe

-2 pırlanta yüzük

-4 altın kolye

-Altın bilezik

-Lüks marka kadın çantası

-Çok sayıda değerli kıyafet

Hırsızlık olayıyla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Yargı sürecinin nasıl işleyeceği çok merak ediliyor.