Pınar Altuğ'un başı yine takipçileriyle dertte! Bu kez fena patladı...

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile tekne tatilinden paylaştığı fotoğrafa bir takipçisinden gelen yoruma çileden çıktı. Altuğ'un cevabı soysal medyada gündem oldu.

Pınar Altuğ'un başı yine takipçileriyle dertte! Bu kez fena patladı...
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2023 22:38

Halk TV'de yer alan habere göre; Zaman zaman ayrılık iddialarıyla gündeme gelen ünlü çift Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, geçtiğimiz günlerde 16'ncı evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı. Bir süredir tekneyle tatilde olan çiftten Yağmur Atacan son ses müzikle denizde dolaşan bir tekneyi paylaşarak bu durumu eleştirdi. Ancak Atacan'ın paylaşımı sonrası eşi Altuğ'a ilginç bir mesaj geldi.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-004.jpg

'SİZE CEVAP VERMEK NE KADAR DOĞRU ONU DA BİLMİYORUM'

Paylaşımı yanlış anlayan kişi Atacan'a dair çirkin bir benzetme yapınca ünlü oyuncu Altuğ sinirlendi.

"İnsanlara saygı duymanız gerekir herkes kadın eteğinde para kazanmıyor" yorumunu gören Pınar Altuğ yanıt olarak "Konuyu yanlış anlayanlar olmuş sanırım, bizim sözümüz tatil yapanlara değil, o tekneyi işletenlere! Özgürlüğümüzün başkalarının özgürlüğüyle kısıtlı olduğunu unutmadan yaşamak lazım! Herkesin sakince oturduğu bir koyda son ses müzik çalıp teknelerin dibine kadar girmek pek olmuyor! Ha bu arada kadın eteğinde para kazanmak derken başkalarına olan saygınız ve tavrınız da gayet anlaşılır, size cevap vermek ne kadar doğru onu da bilmiyorum." dedi.