Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım çiftinden müjde! Yüzük göründü, iddialar doğru çıktı...

Pınar Deniz'in sosyal medya hesabından gözü yaşlı paylaşımı sevgilisi Kaan Yıldırım'dan evlilik teklifi aldığı yönündeki iddialara neden olmuştu. Çiftin son paylaşımında herkesin merak ettiği soru yanıt buldu.

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım çiftinden müjde! Yüzük göründü, iddialar doğru çıktı...
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 00:45

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Kaan Yıldırım, şimdilerde dolu dizgin aşk yaşadığı başarılı oyuncu Pınar Deniz ile ülke ülke geziyor. Romantik anları sosyal medyada hesaplarından paylaşan çiftin cephesinden hayranlarına sevindiren haber geldi. 

Geçtiğimiz günlerde Pınar Deniz'in sosyal medya hesabından gözü yaşlı paylaşımı evlilik teklifi aldığı için duygusal anlar yaşadığı yönündeki iddialara neden olmuştu. Çiftin son paylaşımı her şeyi ortaya koydu.

0x0-kizilcik-serbeti-yeni-sezon-tarihi-kadroya-dahil-olan-yeni-isimler-ile-yeni-sezona-bomba-gibi-donuyor-kizilcik-1690964845087.jpg

YÜZÜK GÖRÜNDÜ, DÜĞÜN UFUKTA

Mynet.com'da yer alan habere göre; Oyuncu Pınar Deniz, önceki gün Cambridge’de mutluluk gözyaşları dökerken çekilmiş bir fotoğrafını 2.8 milyon takipçili Instagram sayfasında yayınladı, o karenin altına da şöyle yazdı: “İşte öyle bir şey. 06.08.2023.”

Bu paylaşım "Evlilik teklifi mi aldı?" sorularını beraberine getirirken Kaan Yıldırım'dan aşk dolu paylaşım gecikmedi.

Sosyal medya hesabından fotoğraf albümü yapan Yıldırım altına, 'Senin bana nasip olman, şahsi hayatımın en değer biçilmez talihidir' notunu düştü.

maxresdefault.jpg

Fotoğraflarda Deniz'in parmağındaki alyans dikkat çekti. Ünlü çiftin yakınları, çıkan evlilik haberlerini doğruladı.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan