Pınar Deniz özel hayatıyla ilgili bilinmeyen sırrını açıkladı! Özel röportajda içini döktü

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunarak pek bilinmeyen bir sırrını açıkladı. Güzel oyuncu adeta içini döktü

Pınar Deniz özel hayatıyla ilgili bilinmeyen sırrını açıkladı! Özel röportajda içini döktü
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2022 20:22

Kanal D’deki ‘Yargı’nın ‘Avukat Ceylin’i Pınar Deniz, Marie Claire Dergisi'ne konuştu. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Pınar Deniz şimdiye dek anlatmadığı bir çok detayı da bu röportajda anlattı.

Pınar Deniz'in Marie Claire Dergisi'ne yaptığı açıklamalar şu şekildeydi. 

"Asla teknik bir oyuncu olduğumu düşünmüyorum. Duygularım hâlâ ilkel. Öyle ki, akışına bırakıp gerçeği yaşamaya çalışıyorum."

"Ceylin’in cesaretiyle özdeşlik kuruyorum. O, hayata karşı daha fevri. Ben sakin kalmayı başarabilirim. Anlık tepkilerin kurbanı olmam."

622f7df4932151938c7deb59.jpg

"Vatanım Sensin dizisi, çocukluktan yetişkinliğe geçiş süreci gibiydi benim için. Hayatımın en zor ama en öğretici hikayesiydi."

"Trendleri takip eden biri değilim. Hiçbir zaman da olmayacağım. Ben stil sahibi görünmekle ilgileniyorum. Prenses Diana her zaman göz alıcı ve ikonik değil mi?"

"Sıradan bir hayatım var. Pijamalarıyla evinde film izleyip kitabını okuyan, sevdiği insanlarla saatlerce sohbet eden biriyim. Asosyalim. Evim, benim güvenli alanım."

Kaynak: Sacitaslan.com