Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım düşman çatlattılar. Ayrıldıkları söyleniyordu

Yargı dizisinin yıldız oyuncusu Pınar Deniz ve oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım'ın ayrıldığı öne sürülmüştü. İkili sosyal medya hesaplarından bir poz paylaşarak düşman çatlattılar.

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım düşman çatlattılar. Ayrıldıkları söyleniyordu
Yayınlanma Tarihi : 06 Aralık 2022 22:41

Kaan Yıldırım, bir süredir beraberlik yaşadığı Pınar Deniz’le ayrıldığı iddiasını yalanladı. 

Ünlü oyuncu Deniz’le gün batımında çekilmiş romantik bir pozunu paylaştı ve sosyal medyasından şunları yazdı. 


“Yaklaşık üç yıldır hiçbir dayanağı ve gerçekliği olmayan o kadar çok habere maruz kaldım ki… Zaman zaman kendime çok yabancılaştığım anlar oldu. Hiç yapmadığım şeyler yapmışım, yaşamadığım şeyler yaşamışım gibi gösterildi. Bir insan olduğundan ne kadar farklı yansıtılabilirse, o kadar farklı yansıtıldım ve herkesin gözü önünde asla bana ait olmayan bir persona yaratıldı. Her haberde, her olayda sahip olmadığım bir karakter yüklediniz üzerime. Ben hep susmayı tercih ettim, zamana güvendim, zaman kimin ne olduğunu gösterir dedim ancak bu sefer susmak istemiyorum. Kafanıza göre ayrılık haberi yapıp ilişkimizi itibarsızlaştırmanıza izin vermeyeceğim. Biz, bize ait küçük dünyamızda çok mutluyuz. Lütfen rahat bırakın bizi…”

unknown-318101736-194146606441783-6024343461063439647-n-1-819x1024.jpg


Öte yandan Kanal D ekranlarında yayınlanan “Yargı” dizisinin setinde yoğun bir tempoda çalışan Pınar Deniz de sevgilisi Kaan Yıldırım’ın paylaşımın altında “Seni seviyorum” yazarak yanıt verdi.