Pınar Deniz'in yeni aşkı Kaan Yıldırım Yakışıklı değilim. Ne yakışıklılar var!

Yargı dizisinin yıldızı Pınar Deniz'in sevgilisi olan oyuncu Kaan Yıldırım NTV ekranlarında yayınlanan Ahmet Mümtaz Taylan'ın Empati programında samimi itiraflarda bulundu. Oyunculuğa nasıl başladığını ve hayatına dair tüm bilinmeyenlerini itiraf etti!

Pınar Deniz'in yeni aşkı Kaan Yıldırım Yakışıklı değilim. Ne yakışıklılar var!
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2022 18:25
Ahmet Mümtaz Taylan, Empati'nin yeni bölümünde Pınar Deniz'le yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen oyuncu Kaan Yıldırım'ı konuk etti.
 
Kaan Yıldırım söz konusu programda hakkındaki tüm bilinmeyenleri tüm içtenliğiyle anlattı. 
 
AŞKIN TARİFİNİ ANLATTI!
 
Ahmet Mümtaz Taylan'ın "aşk ve tutku senin için ne ifade eder" sorusuna Kaan Yıldırım "Aşk da insanı yüksek hissettiren insana iyi gelen bir duygu. Tutku da öyle. Yaptığın iş olur, spora karşı tutkun olur, deniz karşı olur... Bir vazgeçememe hali. Aşk da iyidir tutku da iyidir" dedi. 

yildirim5.jpg

 
YAKIŞIKLI OLMADIĞINI ÖNE SÜRDÜ!
 
Baktığın zaman salt ne adam diyeceğin bir yakışıklı değilim. Ne yakışıklılar var. Bu işin aura meselesi olduğunu düşünüyorum, özellikle ekranın. Tiyatro sahnesi başka bir şey, orayı yorumlamak haddim değil. Seyirci olarak dahil oldum, tecrübem yok. Ekran mutlaka bir aura ister. Bazen çok daha iyi bir oyuncuyu ekrana koyarsın, başka bir oyuncu bakışıyla aurasıyla seni etkiler. Tek tip gitmek yerine, karakter oyunculuğu, farklı rollerde kendimi görmek, yeni şeyler katmak kendime, hep ona çabaladım, hep ona çabalayacağım. 
 
TRAFİKTE YAŞADIĞI SİLAHLI TEHDİT GİRİŞİMİNİ ANLATTI!
 
17-18 yaşında biri silah çekti bana. Trafikte, hiçbir şey yokken. Biz gençtik, hatalıydık da. Hız yapıyorduk, gençtik, arkadaşımın arabası. Caddebostan'da birinin önünden hızlı geçtik, adam korna basıyor, orada alan var indik park ettik. Adam arkamızdan takip etti. Genciz, gençliğin güveni oluyor. Adam torpidodan silah çıkardı, aldı eline, bize ayar verdi, bizde silahtan mütevellit ayarını kabul ettik. 
 
Kaynak: NTV.COM.TR