Rober Hatemo özel hayatını itiraf etti: 2 yıl boyunca çektiklerini anlattı

Şarkıcı Rober Hatemo, babasının vefatının ardından sağlık sorunları yaşamaya başladığını anlattı. Zor günlerden geçen ünlü şarkıcı çektiği çileyi anlattı

Rober Hatemo özel hayatını itiraf etti:  2 yıl boyunca çektiklerini anlattı
Yayınlanma Tarihi : 16 Şubat 2024 21:53

Gerçek Gündem'in aktardıklarına göre; Şarkıcı Rober Hatemo, Maslak'taki bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hatemo, yaşadığı sağlık sorunlarından bahsetti.

İki yıl önce babası Şahin Hatemo'yu kaybeden Rober Hatemo, yaşadığı acının ardından sağlık sorunları yaşamaya başladığını açıkladı. Hatemo, "Babamı kaybettikten sonra garip şeyler olmaya başlamıştı. Karnım ağrıyordu, şarkı söyleyemiyordum. Üç profesör ile görüştüm. Hepsi anksiyete olduğunu söyledi. Küçük bir doz antidepresan kullanıyorum, iyi geldi. İlk başta çok zorladı beni bulanık görmeler, terlemeler yaptı. Biraz sıktım dişimi ama alıştım. Bu ilaçları Türkiye'nin yüzde 80'i kullanıyormuş, aşırı şaşırdım" dedi.

'KİMSEYE ALINMADIM, GÜCENMEDİM'


Hastalık sürecinde evine kapandığını belirten Hatemo, "İki sene battaniye altında yattım, kimse 'Ne yapıyorsun?' diye aramadı beni. Bağışıklığım o zamanlar çok düştü. Bunu atlatmak için uzun bir süre bekledim. Herkesin başına gelebilir bunlar. Ben kimseye alınmadım, gücenmedim. Kimse yoktu ama yanımda. Sonra düzelince tekrar geldiler. Dostlarım da var tabii ki ama çok az" ifadelerini kullandı.