Ruhi Sarı, Bülent Şakrak ve Gökşen Ateş 'Mavi Sürgün' dizisinin kadrosunda!

Ege'de çekimlerine başlanacak olan Mavi Sürgün dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı. Ruhi Sarı, Bülent Şakrak ve Gökşen Ateş 'Mavi Sürgün' Kadrosunda!

Ruhi Sarı, Bülent Şakrak ve Gökşen Ateş 'Mavi Sürgün' dizisinin kadrosunda!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 15:22

Ruhi Sarı, Bülent Şakrak ve Gökşen Ateş 'Mavi Sürgün' Kadrosunda!

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Nezaket Coşkun'un üstlendiği, senaryosunu Murat Dişli'nin yazdığı, başrolünde Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın yer alacağı dizinin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

26 bölümden oluşan ve çekimleri yakında Ege bölgesinde başlayacak olan dizinin kadrosuna Ruhi Sarı (Şükrü), Bülent Şakrak ve Gökşen Ateş dahil oldu.

Mavi sürgün dizisinin hikayesiyle ilgili bazı bilgiler

-001.jpg

Güney Amerika için hazırlanan Mavi Sürgün Dizisi genç bir kadının kaçış hikayesini ve macerasını anlatacak. Defne (Damla sönmez) Kıbrıs’ta bir otelde eğlence sorumlusu olarak görev yapmaktadır ancak yaşadığı olaylar sonrasında kaçmak zorundadır. Denizde boğulmak üzere olan Defne’yi eski bir sat komandosu olan Oğuz (Caner Cindoruk) kurtarır ve ikili arasında zamanla büyük bir aşk başlar. Ancak Defne’nin peşinde takıntılı bir karakter olan Kürşat (Serkan Altunorak) vardır ve Defne’yi çok zor zamanlar beklemektedir.

Kaynak: Birsen Altuntaş - Ulusalpost.com