Şahan Gökbakar’ın yeni imajından Zeynep Bastık’ın güzellik sırrına magazinde bugün

Şahan Gökbakar, saçını kestirip sosyal medyada yaptığı paylaşımda gündem olurken, ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, güzelliğinin sırrını ‘aşk’ olarak açıkladı.

Şahan Gökbakar’ın yeni imajından Zeynep Bastık’ın güzellik sırrına magazinde bugün
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2023 14:26

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, saçını kestirdi, Zeynap Bastık ‘güzelliğim aşktan’ dedi, Bade İşçil ise ‘aşkı unuttum’ derken ‘Kızılcık Şerbeti’nin ‘Alev’i Müjde Uzman yeni sinemada yakışıklı oyuncuyla görüntülendi. İşte magazinin en sıcak haberleri;


ŞAHAN GÖKBAKAR SAÇINI KESTİRDİ, KENDİSİNİ BEDÜK VE BERKAY’A BENZETTİ


Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, saçını kestirdi. Instagram hesabından yeni imajını paylaşan Gökbakar, ‘oh beee. Saçları kazıdım. Direk Bedük’le Berkay arası bir yerdeyim’ diyerek gündem oldu. 

s-6ae6e61230322d177c03a690b13babb6abcac3ce.jpg


ZEYNEP BASTIK GÜZELLİK SIRRINI AÇIKLADI


İşletmeci Ali Can Ayyıldız ile birlikte olan Zeynep Bastık konserinde bir hayranının ‘çok güzelsin’ sözlerin ‘hepsi aşktan’ yanıtını vererek, birlikteliğinde her şeyin yolunda olduğunu belli etti. 

s-c62b4cf83c4bf13a043b4dc93b540f4543d6efb7.jpg


BADE İŞÇİL ‘AŞKI’ UNUTMUŞ


Ünlü oyuncu Bade İşçil, ‘aşkı unuttum’ çıkışıyla gündem oldu. İşçil, ‘Hiç kimse ilgimi çekmiyor. Aşkın beni nasıl etkilediğini unuttum. Bazen mutlu olmayı da unutuyorum’ diyerek aşka kapılarını kapattığını ifade etti. 

ezelin-sebnemi-bade-iscilin-son-halini-gorenler-taniyamiyor-oyle-bir-degisim-gecirdi-ki-herkes-bu-degisimi-konusuyor-iste-son-hali.jpg


40 yaşındaki güzel oyuncunun Malkoç Sualp ile evliliğinden bir çocuğu var


KIZILCIK ŞERBETİ’NİN ‘ALEVİ’ AŞKA GELDİ

mujdeuzman-kizilcikserbeti-alev-39.jpg


Haberler.com’da yer alan habere göre; Kızılcık Şerbeti dizisinin Alev'i Müjde Uzman, dün akşam yakışıklı oyuncu Birand Tunca ile bir sinemada görüntülendi. Hayranları tarafından görüntülenen çiftin aşk yaşamaya başladığı ileri sürüldü.

Etiketler :