Şarkıcı Zeynep Bastık sahnede yüzüne pet şişe fırlatılınca konseri yarıda kesti

Son dönemin popüler şarkıcılarından biri olan Zeynep Bastık neye uğradığını şaşırdı. Konseri yarıda kesti. Apar topar açıklama yaparak yaşadığı dehşeti anlattı.

Şarkıcı Zeynep Bastık sahnede yüzüne pet şişe fırlatılınca konseri yarıda kesti
Yayınlanma Tarihi : 07 Kasım 2022 21:31

Zeynep Bastık son dönemde en çok dinlenen şarkıcılarından biri. Kısa sürede youtube sayesinde oldukça ünlenen Zeynep Bastık sadece Türkiye'de değil yurt dışında da epey dinleniyor.

Zaman zaman internet üzerinden yayınlar yapan Zeynep Bastık zaman zaman da ülke genelinde konserlerine devam ediyor.

Bugün magazin dünyasını sarsan bir haberle gündeme gelen Zeynep Bastık zor anlar yaşadı.

Mersin’de konser veren Zeynep Bastık, sahnedeyken kendisine ışık tutulmasına ve pet şişe atılmasına tepki göstererek konseri erken bitirdi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Bastık, "Yaralanmaktan korktuğum ve güvenliğimden endişe ettiğim için konseri erken bitirdim" dedi.

Zeynep Bastık açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

ekran-resmi-2022-11-07-15-21-24-001.png

“Açıkçası yaralanmaktan korktuğum ve güvenliğimden endişe ettiğim için konseri son 3 şarkı kala bitirmek zorunda kaldım. Bazı kendini bilmezler yüzünden gelen onca kişiye bunu yaşattığım için özür dilerim. Gençlerin bu ‘challange’ adı altında eğlenceye döndürdükleri korkunç konser ritüelleri bizim için ciddi tehlike oluşturuyor artık. Bunu hangi duyguyla neden yapıyorsunuz? Aklım almıyor.”

“Bu bir sevgi gösterisi mi? ‘Sahneden in’ deme şekli mi? Bizi stres topu olarak mı görüyor bazıları? Kafamda bir sürü soru. Birçok sanatçı arkadaşımın da başına geldiğini biliyorum, görüyorum bir süredir. Ne acı… Sizinle her yerde şarkılarımızı söylemek için can atarken, evimize bu korkunç anılarla dönüyor olmak emin olan bizi derinden yaralıyor. Çözümü nedir bilmiyorum. Ama son derece üzgün ve kırgın olduğumu söylemek istedim. Tekrar geri kalan tüm sevenlerimden özür dilerim. Dün söylediğim gibi daha makul zamanlarda ve şartlarda tekrar görüşmek üzere.”

Kaynak: gazetekolektif.com