Seda Sayan ve eşinin kavgasında ‘cam çerçeve kırıldı’ iddiasına Seda Sayan’dan açıklama…

Seda Sayan ve genç eşi Çağlar Ökten’in kavga ettiği iddiası magazin dünyasında büyük olay oldu. İddiaya göre Seda Sayan’ın kocası Çağlar Ökten evdeki tüm camları kırdı. Seda Sayan’dan iddialara tv8 ekranında cevap geldi. İşte detaylar…

Seda Sayan ve eşinin kavgasında ‘cam çerçeve kırıldı’ iddiasına Seda Sayan’dan açıklama…
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2022 19:52

Seda Sayan magazin dünyasını sallayan iddialara tv8 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programında yanıt verdi.

Eşiyle kavga iddialarını yalanlayan Seda Sayan şunları söyledi.

“Hatay dönüşü valiz açarken cam patladığını fark ettik, Çağlar’ı çağırdım, koca balkon camı. Sabah kadına dedik, o da hafta sonu gelmedi. Arkadaşların evine gittik, sizden mesaj geldi. Kahkaha attım ben hatta, nazar dedik ama içime bir kurt düştü. Gece eve döndük, barikat deyince kafama takıldı, 34. kattayız. Neyse, sabah kadına dedik böyle bir durum var.

Kadın beni aşağıdan aradılar, camınız kırıldıysa barikat kuralım demişler. Resepsiyona da sordum. Sonra öğrendik oraya dışarıdan asansör kuruluyor, cam kırılıyor. Onlar da Seda Sayan deyip korktular söylemediler. Güvenlik zafiyeti var, evde cam patlıyor biz bunu magazinden öğreniyoruz. Bu olayı büyüteceğim, yönetime de söyledim.”

Öte yandan Seda Sayan kaldığı rezidansı da suçlayarak güvenlik zafiyetinden ötürü sert çıktı. Seda  Sayan açıklamasının devamında “Kocamın telefonu var sizde nasıl aramazsınız! Tuhaf. Yayından sonra döneceğim o zaman görecekler” ifadelerine yer verdi. 

Kaynak: londragundem.com