Serdar Ortaç'ın ses getirecek evlilik tavsiyeleri! Evlenmeyin “Evlilik akıl hastası işi”

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, önceki akşam Ataşehir Watergarden İstanbul’daki Muamma Plus’da sahne aldı ve burada evlilik üzerine konuştu. Yaptığı açıklamalar büyük tartışma yaratacak türden oldu

Serdar Ortaç'ın ses getirecek evlilik tavsiyeleri! Evlenmeyin  “Evlilik akıl hastası işi”
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2022 18:14

Şarkıcı Serdar Ortaç'tan tepki çekecek sözler! Özellikle evli kişileri ilgilendiren sözlerine sosyal medyada da yoğun eleştiri yağdı.

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, önceki akşam Ataşehir Watergarden İstanbul’daki Muamma Plus’da sahne aldı.

Programına dansçıları eşliğinde çıkan Ortaç, sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen müzikseverlerle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi. Evli çiftlere sahneden sık sık takılan Serdar Ortaç, “Ben evliliği beceremedim, sizde becermeyin istiyorum. Şaka bir yana sevdiklerinize çok sinirlenmeyin ani kararlar vermeyin sonra çok pişman olursunuz. Örnek var burada bakın ben çok pişman oldum evliliğimi yürütemedim” diyerek kendisiyle ile ilgili öz eleştiri yaptı. Yeni evlenecekler çiftlere ise evlenmeyin, evlenince herşey çok değişiyor diyerek seslenen başarılı sanatçı, “Evlilik akıl hastası işi” dedi.

Yaklaşık iki saat boyunca sahne kalarak muhteşem bir performansa imza atan Serdar Ortaç, dansçılarıyla olan şovu ise büyük beğeni topladı.